Jak tam Wasze wnioski?

Cav

Pionier e-mobilności
Bo sam pisałeś, ze się poskarżyłeś w ministerstwie, więc może bali się przedłużać....
 

pluto

Pionier e-mobilności
Dziś poszło oświadczenie o trwałości przedsięwzięcia w związku z dotacją NFOŚIGW "Mój elektryk".
Informacja o stanie drogomierza także bez problemów wpisana w CEPIK - koszt 61 zł
Dotacja rozliczona - można myśleć o nowym elektryku - ZOE idzie na sprzedaż ;)

IMG_20230217_171356.jpg
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Dziś poszło oświadczenie o trwałości przedsięwzięcia w związku z dotacją NFOŚIGW "Mój elektryk".
Informacja o stanie drogomierza także bez problemów wpisana w CEPIK - koszt 61 zł
Dotacja rozliczona - można myśleć o nowym elektryku - ZOE idzie na sprzedaż ;)

View attachment 8960
A nie mialo byc 51zl ?
Diagnosta wiedzial o co chodzi z tym odczytem ?
 

pluto

Pionier e-mobilności
Pojechałem od OSK gdzie już to robili bo faktycznie dwie poprzednie stacje nie wiedziały o co chodzi.
Co do kosztów to zapłaciłem 61 zł z uwagi na fakt że znaleźli jakiś punkt w rozporządzeniu gdzie mogli wpisać stan licznika, a już te 10 zł mniej sobie darowałem bo ten punkt tyle kosztował wg. rozporządzenia.
Bardziej przy badaniu mieli problem ze znalezieniem tabliczki znamionowej w ZOE bo pierwszy raz mieli takie auto ;)
Najważniejsze że praktycznie po przyjeździe do domu miałem już potwierdzony przebieg w CEPIK.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Pojechałem od OSK gdzie już to robili bo faktycznie dwie poprzednie stacje nie wiedziały o co chodzi.
Co do kosztów to zapłaciłem 61 zł z uwagi na fakt że znaleźli jakiś punkt w rozporządzeniu gdzie mogli wpisać stan licznika, a już te 10 zł mniej sobie darowałem bo ten punkt tyle kosztował wg. rozporządzenia.
Bardziej przy badaniu mieli problem ze znalezieniem tabliczki znamionowej w ZOE bo pierwszy raz mieli takie auto ;)
Najważniejsze że praktycznie po przyjeździe do domu miałem już potwierdzony przebieg w CEPIK.
Musze sie zaraz zainteresowac, bo 3 marca zrywam naklejke :)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Z tym zrywanie to zaczekaj do przeglądu bo robią zdjęcia pojazdu i mogą mieć pretekst do zwrotu dotacji ;)
 

ypl

Pionier e-mobilności
Wniosek składa się przed zakupem auta czy już po zakupie. Zakup bez leasingu.
 
Top