Jak tam Wasze wnioski?

lookash_c

Pionier e-mobilności
Powiedzcie mi o co chodzi z tym dokumentem z CEPiKu o potwierdzeniu rodzaju napędu? Załączyłam wydruk z historiapojazdu ale napisali mi, że to być nie może. To skąd braliscie to potwierdzenie?? Bo ja już nie mam pomysłu.
A to ciekawe co piszesz - bo przy wypełnianiu wniosku w pozycji dotyczącej rodzaju napędu sami przecież sugerują stronę historiapojazdu.gov.pl...
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Cześć. Widze, że sporo już osób tutaj przeszło przez procedure składania wniosku. Ja własnie dostałam maila, że muszę uzupełnić kilka rzeczy. Powiedzcie mi o co chodzi z tym dokumentem z CEPiKu o potwierdzeniu rodzaju napędu? Załączyłam wydruk z historiapojazdu ale napisali mi, że to być nie może. To skąd braliscie to potwierdzenie?? Bo ja już nie mam pomysłu.
Druga rzecz - napisali mi, że jest brak pełnomocnictw i tylko tyle. Wydawało mi się, że wszystko załączyłam, we wniosku nie było już nigdzie miejsca na kolejny załącznik z pełnomocnictwami? Podejrzewam, że ma to zwiazek z tym, że auto ma właściciela i współwłaściciela - wniosek był składany też z uwzględnieniem współwłasności.
I jak składa sie te wszystkie dokumenty do uzupełnienia? To się do nich mailem wysyła czy trzeba wniosek aktualizować?
Ja pobrałem PDF i ten dołączyłem, nikt się nad tym nie doktoryzował.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2021-11-24 o 13.56.03.png
    Zrzut ekranu 2021-11-24 o 13.56.03.png
    1,3 MB · Liczba wyświetleń: 51

hitchhiker

Zadomawiam się
Czy ktoś składał wniosek wysyłając skan tymczasowego dowodu rejestracyjnego? Wysłałem z tymczasowym i mi odbili, że potrzebny jest stały. Tymczasem nigdzie w ich dokumentach nie jest wspomniane, że potrzebują stałego dowodu rejestracyjnego i że tymczasowy się nie nadaje.
 

Pyo_trek

Posiadacz elektryka
Przy dodawaniu 3 załącznika w generatorze wniosków jest napisane: "03-Pełny skan stałego dowodu rejestracyjnego (obie jego strony) zakupionego pojazdu, w którym jako właściciel pojazdu figuruje Wnioskodawca."
 

Pyo_trek

Posiadacz elektryka
Kolejna informacja z NFOŚiGW:
"Wniosek został zweryfikowany pod względem merytorycznym i księgowym pozytywnie. Został wpisany na listę projektów zakwalifikowanych do dofinansowania nr xxx/L/xxx, która została przekazana do Zarządu NFOŚiGW w celu jej zatwierdzenia. Po jej zatwierdzeniu otrzymasz informację o przyznaniu dotacji w programie priorytetowym Mój elektryk."
Czy już wypłacili dofinansowanie?
 

pluto

Pionier e-mobilności
Nie na razie korespondencja e-mailowa.
Następnie pewnie będzie informacja o przesłaniu informacji o cesji i kolejne miesiące czekania ;)
 

Karol_w-wa

Zadomawiam się
Nie na razie korespondencja e-mailowa.
Następnie pewnie będzie informacja o przesłaniu informacji o cesji i kolejne miesiące czekania ;)
No toż przecież są jakieś jaja! 3 miesiące żeby "wpisać na listę projektów zakwalifikowanych do dofinansowania"? Teraz jeszcze masz czekać nie wiadomo ile na łaskawą decyzję zarządu????

Chyba jedyne co może ich trochę pogonić do działania to końcówka roku i rozliczenie roku kalendarzowego. W końcu muszą w tej swojej biurokratycznej sprawozdawczości wykazać , że trochę kasy ludziom przekazali. Więc nie zdziwiłbym się , jakby w grudniu hurtem zatwierdzili sporo wniosków do wypłaty.
 

probe

Nowy na Forum
TM3 LR (w poprzedniej cenie): 244.990 zł
Kupowana za gotówkę
Możliwość odliczenia 50% VAT

Jak wypełnialiście tabelę finansowania?
Dobrze zrobiłem? :)
Jeżeli tak to zostawiam jako wzór dla innych, a jak są błędy to proszę o wskazanie.

watpliwosci.jpg
 

Cav

Pionier e-mobilności
Ja nie wymieniłem dotacji w tej tabeli
W opisach pisało, że ta dotacja nie jest źródłem finansowania, tylko zwrotem poniesionych wydatków.
Źle?
 
Top