Jak tam Wasze wnioski?

PiotrS

Posiadacz elektryka
pozbądź się groszy po przecinku
z tego co pamiętam u mnie pomogło

jeżeli prowadzisz pełną księgowość, zabawa zaczyna się w zakładce dane finansowe ;)
 

Jako219

Zadomawiam się
pozbądź się groszy po przecinku
z tego co pamiętam u mnie pomogło

jeżeli prowadzisz pełną księgowość, zabawa zaczyna się w zakładce dane finansowe ;)
Dziena, już poradziłem sobie. Chodziło o ten VAT w 50% rozliczany. Mam ostatni problem: Brakuje załącznika Upoważnienie/pełnomocnictwo do podpisania wniosku o dofinansowanie (jeżeli wniosek nie jest podpisany przez organ przewidziany do reprezentacji statusem wnioskodawcy). Any advice?
 

Jako219

Zadomawiam się
Dziena, już poradziłem sobie. Chodziło o ten VAT w 50% rozliczany. Mam ostatni problem: Brakuje załącznika Upoważnienie/pełnomocnictwo do podpisania wniosku o dofinansowanie (jeżeli wniosek nie jest podpisany przez organ przewidziany do reprezentacji statusem wnioskodawcy). Any advice?
System mnie nie chce puścić bez tego. Skąd wziąć ten załącznik?
 

PiotrS

Posiadacz elektryka
Jak znajdziesz, to się podziel. Ja też nie mam.

Generalnie są jakieś błędy w formularzu. Tak jak pisałem wyżej, musiałem zaokrąglić wartość pojazdu do pełnych złotych, żeby mi błędu nie wywalał. Bez groszy było OK.
Dziś dostałem komunikat, że mam nieaktualną wersję wniosku. Zaktualizowałem i musiałem grosze po przecinku uzupełnić, bo znów błąd wywalał ;)

Teraz mam błąd, że sumowanie aktywów i pasywów jest niepoprawne, a on przecież sam sumuje.
Może to naprawią w kolejnej wersji, tylko pytanie kiedy :(

A jak sobie poradziliście z cesją na OC?
 

Cav

Pionier e-mobilności
Teraz mam błąd, że sumowanie aktywów i pasywów jest niepoprawne, a on przecież sam sumuje.
Na pewno, że sumowanie jest niepoprawne, czy że suma pasywów nie jest taka sama jak suma aktywów?
Bo to nie to samo.....
 

PiotrS

Posiadacz elektryka
Kurde, nie zauważyłem ;)
Księgowa przesłała tabelkę gdzie część wartości było w nawiasie i źle się zaimportowało do wniosku.
W efekcie aktywa nie były równe pasywom.
Dzięki :)
 

Piernik

Posiadacz elektryka
A jak sobie poradziliście z cesją na OC?
No to właśnie pokazuje ich poziom merytoryczny. Cesja polisy OC jest niemożliwa !
Dziś dwie polisy kupione w pakiecie wystawiane są "na jednym duku", I pewnie dlatego im się pomyliło. Ktoś chyba tam myśli że cesja na min dokonana dotyczy również OC.
Co nie zmienia faktu że to est kompromitująca bzdura.
 

pluto

Pionier e-mobilności
W moim przypadku było to 3,5 miesiąca od złożenia wniosku.
Wniosek składany 12 lipca 2021r.
 
Top