Jak tam Wasze wnioski?

Piernik

Posiadacz elektryka
będzie dobrze to nie firma krzak tylko poważna instytucja mogą działać aż i tylko w granicach prawa 😃
No piszcie dokładne zapytanie, w firmach się godzą na cesję do kwoty dotacji, nie ma żadnego uzasadnienia żeby w przypadku osób fizycznych było inaczej. Chyba że się finansuje gotówką to w sumie wtedy nie ma znaczenia. I tak przy szkodach trzeba będzie pisać o zgodę na wypłatę odszkodowania.
Te ograniczenie do kwoty powinno interesować w sumie tylko te osoby które posiłkowały się kredytem samochodowym i chcą negocjować uwolnienie części polisy AC.
 

Szatan

Posiadacz elektryka
U mnie w cesji od ubezpieczyciela nie ma wzmianki do jakiej kwoty. W przyszłym roku jak będę odnawiać police to wezmę ją bez tego zapisu i będzie po problemie.

Ciekawe czy ktoś już fizycznie dostał pieniądze czy wszystko się kończy na przesłaniu cesji do NFOS :)

Jak już dadzą pieniądze to będzie trzeba się zastanowić gdzie umieścić naklejkę o dopłacie chodź moja żona jest wielce tym oburzona
 

Piernik

Posiadacz elektryka
W przyszłym roku jak będę odnawiać police to wezmę ją bez tego zapisu i będzie po problemie.
Ciekawe czy ktoś już fizycznie dostał pieniądze czy wszystko się kończy na przesłaniu cesji do NFOS :)

Jak już dadzą pieniądze to będzie trzeba się zastanowić gdzie umieścić naklejkę o dopłacie chodź moja żona jest wielce tym oburzona
W umowie jest że trzeba odnowić z cesją, więc czasem mogą chcieć kopie kolejnej, chociaż mogą też zginąć w bałaganie ;)
Co do naklejki to opisali gdzie może być. Dla kierowcy to chyba najlepiej na prawym nadkolu, bo najmniej będzie na nią patrzył ;
Chyba że lepiej na lewym, wtedy żona będzie rzadziej ją widzieć ;)
 

Kasia

Nowy na Forum
Przeglądam rożne artykuły na temat realizacji programu niestety nie widzę by gdzieś napisano ile wypłacono. Może być tak jak to robią z programem mój prąd zbiorą kilka setek wniosków i puszczą jedną listą zleceń płatności.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Zgodnie z wizualizacją umowy, okres kiedy się skończy trzymanie naklejki oraz cesji polisy kończy się w moim wypadku w październiku 2022 co się zbiega z odnowieniem polisy, Raczej nie będę wpisywał nowej cesji na przedłużonej polisie. Pytanie retoryczne, kiedy wrzucą pieniądze na konto? Może na święta? Pożyjemy zobaczymy
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2021-12-7 o 09.01.27.png
    Zrzut ekranu 2021-12-7 o 09.01.27.png
    958 KB · Liczba wyświetleń: 24

Szatan

Posiadacz elektryka
W umowie jest że trzeba odnowić z cesją, więc czasem mogą chcieć kopie kolejnej, chociaż mogą też zginąć w bałaganie ;)
Co do naklejki to opisali gdzie może być. Dla kierowcy to chyba najlepiej na prawym nadkolu, bo najmniej będzie na nią patrzył ;
Chyba że lepiej na lewym, wtedy żona będzie rzadziej ją widzieć ;)
W bałaganie który towarzyszy rozpatrywaniu wniosków jeśli sam nie zapytają nie będę tej cesji umieszczać. Co do umiejscowienia naklejki to chyba dobry pomysł z tym nadkolem bo to najrzadziej oglądane miejsce przeze mnie.

Jeszcze brakuje, że będą kazać wysłać zdjęcie z naklejką przed przelaniem pieniędzy :D
 

Pyo_trek

Posiadacz elektryka
Zapis o cesji miałem na zeskanowanej polisie dołączonej do wniosku o dofinansowanie, a i tak wysłali maila:

"Zgodnie z warunkami wypłaty dotacji opisanymi w złożonym wniosku o dofinansowanie w § 2 ust. 1, pkt. 4, proszę o dostarczenie skanu dokumentu potwierdzającego powiadomienie ubezpieczyciela o uznaniu cesji praw z polisy na rzecz NFOŚiGW. Przyjęcie do wiadomości ustanowienia cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW ubezpieczyciel może potwierdzić poprzez:
- stosowną adnotację o cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW na polisie ubezpieczeniowej ..."
 

Piernik

Posiadacz elektryka
Zapis o cesji miałem na zeskanowanej polisie dołączonej do wniosku o dofinansowanie, a i tak wysłali maila:

"Zgodnie z warunkami wypłaty dotacji opisanymi w złożonym wniosku o dofinansowanie w § 2 ust. 1, pkt. 4, proszę o dostarczenie skanu dokumentu potwierdzającego powiadomienie ubezpieczyciela o uznaniu cesji praw z polisy na rzecz NFOŚiGW. Przyjęcie do wiadomości ustanowienia cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW ubezpieczyciel może potwierdzić poprzez:
- stosowną adnotację o cesji praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz NFOŚiGW na polisie ubezpieczeniowej ..."
Jak miałeś czytelnie cesja to w takim razie sami nie wiedza czego chcą.
 

Jako219

Zadomawiam się
Hej. Jak poradziliście sobie z TABELA ŹRÓDEŁ FINANSOWANIA PRZEDSIĘWZIĘCIA? Jakbym nie kombinował to ciągle wyrzuca mi komunikat koszty kwalifikowane nie sumują się z kosztami całkowitymi....
 
Top