Harmonogram ładowania: 1. ustawiam godzinę wyjazdu, inaczej nie można ustawić czasu startu ładowania, klimatyzacji
2. ustawiam godziny ładowania np. 22 do 6:00, ładowanie rozpocznie się o 22:00 i będzie trwało w zależności od ustawienia opcji do 6:00 albo do założonego poziomu naładowania.
3. ustawienia trzeba zrobić przy podłączonej wtyczce ładowania, ja robię to w samochodzie nie aplikacji.
4. samochód nie dobiera startu ładowania tak by był naładowany na godzinę wyjazdu, to trzeba oszacować samemu i odpowiednio ustawić start, radzę dać zapas, chociaż z moich doświadczeń czas podawany przez samochód jest dosyć dokładny.
5. u mnie to działa, jeszcze nie było problemu
Aktualizacja oprogramowania: Myślałem, że mając KIA Connect komputer pokładowy sam zaktualizuje oprogramowanie i mapy. Czy tak jest, czy muszę sam zainicjować? W Sorento musiałem zgrać na kartę SD aktualizację i aktualizować z karty z poziomu samochodu. Jak to jest w NIRO EV?