MG4 Luxury 64kWh użytkowanie

cooler

Pionier e-mobilności
Z 65 KM?
Ktoś Cię mocno oszukał, albo z mocą silnika, albo ze wskazaniami licznika.....
Mam od nowości i wiem co mam w dowodzie - 48kW:). Prędkości GPS bo licznik oszukuje dość znacznie. To jest model 2018 i był silnik MPI a nie TSI.
Ale to nieważne, chodzi o to że tym się fajnie jeździ mając nawet dużo mocniejsze samochody ICE I BEV
 

Kriso

Fachowiec
Mam pytanie nie przeszkadza wam próg podczas wsiadania do samochodu. Bo uważam że z tą plastikowa osłona jest bardzo szeroki i wsiadanie graniczy z cudem aby nie urodzić sobie sppdni
Przeszkadza.
Już się przyzwyczaiłem i wysiadam jak bocian, ale na początku nie raz uwaliłem sobie nogawkę.
Ciekawe, że Chińczycy wpadli na pomysł z takim progiem, gdzie przeciętny wzrost, a co za tym idzie, długość nóg, jest mniejsza. Więc im jeszcze trudniej jest wysiadać.
 

Kriso

Fachowiec
Dawno tu nie pytałem.

Czy chcecie jeszcze coś wiedzieć o MG4?

W najbliższych dniach robię dłuższą wyprawę w góry, więc dam znać, jak się auto sprawdziło.

I na koniec prośba, abyśmy starali się robić jak najmniej offtopów - dzięki ;)
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Dawno tu nie pytałem.

Czy chcecie jeszcze coś wiedzieć o MG4?

W najbliższych dniach robię dłuższą wyprawę w góry, więc dam znać, jak się auto sprawdziło.

I na koniec prośba, abyśmy starali się robić jak najmniej offtopów - dzięki ;)
Ja bym chcial wiedziec jakie jest zuzycie przy 140km/h autostradowych, ale tak po przejechaniu 100km
 

Kriso

Fachowiec
Ja bym chcial wiedziec jakie jest zuzycie przy 140km/h autostradowych, ale tak po przejechaniu 100km
Ło Panie! Toś mi zadanie dał.
No dobra, spróbujemy.
Tylko gdzie ja znajdę taki długi odcinek autostrady?
Bo autostrady we wschodnich Niemczech mają coraz więcej odcinków z ograniczeniem do 120.
Pomyślę i dam znać, kiedy będę miał możliwość.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Ło Panie! Toś mi zadanie dał.
No dobra, spróbujemy.
Tylko gdzie ja znajdę taki długi odcinek autostrady?
Bo autostrady we wschodnich Niemczech mają coraz więcej odcinków z ograniczeniem do 120.
Pomyślę i dam znać, kiedy będę miał możliwość.
Dobra jak zrobisz uczciwe 50km to sobie policzymy ;)
Chodzi o to ile zuzyje szybko jadac autostrada.
 
Top