MG4 Luxury 64kWh użytkowanie

cooler

Pionier e-mobilności
No to niezłych rzeczy się tu dowiaduję o tym Xpower... Dobrze wiedzieć, nie chciałbym wtopić przy zakupie swojego pierwszego nowego auta ;P Możliwe, że to Xpower jednak trochę rzucanie się z motyką na księżyc?
Oglądałem jakiś czas temu recenzję gościa który jeździł wersjami XP oraz Standard oraz LR i Comfort i kazał brać nie XP, gdyż jego zdaniem auto nie jest dobrze wyważone do szybkiej jazdy i do jazdy w zakrętach tylnio-napędowce dają więcej radochy i kontroli.
Też coś wspominał o uczuciu walki napędów przodu i tyłu w zakrętach.
///EDIT: Znalazłem i wklejam:
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Wiesz, że za niższą kwotę możesz mieć Smarta #1 Brabus? Demówkę z salonu.
Tak z ciekawości - czy polskie oficjalne serwisy Smarta wypięły się definitywnie na obsługę tego modelu?
Czy nikt tego nie sprawdzał i założenie, że trzeba będzie jeździć do DE jest bo tak i już?
 

Coppi

Nowy na Forum

vwir

Pionier e-mobilności
No nie powiem, ciekawa opcja, pierwsze widzę takie coś, pewnie dlatego, że chyba oficjalnej polskiej dystrybucji brak.. Tak czy inaczej, podoba mi się 😁
Mnie też, mimo iż mam wersję nie-brabus. Wykonanie, jakość materiałów i wyposażenie to przepaść w stosunku do MG4.
 

Coppi

Nowy na Forum
Nie. Ale cena demówki w wersji premium (najdroższa po brabusie) to 30tys eur, więc można olać dofinansowanie.
Niestety, ale z powodów obiektywnych ja demówki nigdy nie kupię - teoretycznie niski przebieg, wszystko super, a w praktyce egzemplarz, którego nikt nie oszczędzał i przez który przewinęło się 100, 200 albo i więcej ludzików i każdy chciał sobie "depnąć".
 

p0li

Pionier e-mobilności
Niestety, ale z powodów obiektywnych ja demówki nigdy nie kupię - teoretycznie niski przebieg, wszystko super, a w praktyce egzemplarz, którego nikt nie oszczędzał i przez który przewinęło się 100, 200 albo i więcej ludzików i każdy chciał sobie "depnąć".
z tego wynika zawsze kupujesz nowe samochody bez przebiegu?

no to pogratulowac...
z drugiej strony bardzo ogranicza krag potencjalnych aut
 

Coppi

Nowy na Forum
z tego wynika zawsze kupujesz nowe samochody bez przebiegu?

no to pogratulowac...
z drugiej strony bardzo ogranicza krag potencjalnych aut
Wręcz przeciwnie, dotychczas miałem same używki, to miałby być mój pierwszy, wymarzony nowy samochód 😃
Natomiast miałem okazję od kuchni zobaczyć pracę salonów samochodów i ich handlowców, kilkukrotnie też pomagałem ojcu wybierać samochód, bo on faktycznie kupuje zawsze nowy. I wiem, że demówki nie mają lekkiego życia..., poza tym już nie jest się pierwszym właścicielem, bo jest nim dealer. Po prostu uważam, że dla tych kilku % niższej ceny nie warto...
 
Top