Musk popłynął ze wsparciem Trumpa

Michal

Moderator
Skończył się ci abonament na Google?

Pierwszy z brzegu link z przykładami

Ten artykuł z KP jest do bani, kliknąłem jakieś pierwszy z brzegu link, który oni jako anty woke podają i trafiłem na tweet Muska o tym, że w RPA jest nawoływanie do zabijania białych. Odpowiedź jest pod filmem, gdzie dokładnie to śpiewają... Z moich informacji też wynika, że skrajne partie nawołują tam do odbierania siłą farm od białych i o tym tutaj pisał, więc zgodnie z moją wiedzą nie ma tutaj nic złego.

Podaj jakiś inny przykład :p
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Po wuja? Leniwy jesteś czy tylko udajesz?




Itd
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Po wuja? Leniwy jesteś czy tylko udajesz?




Itd
Ale co te linki mają wspólnego z tym(ostatni mam za paywallem):
Musk poszedł dalej, bo uznał za wolność słowa propagowanie neonazizmu, antysemizmu, rasizmu itp

Mi osobiście niedobrze robi się jak na social mediach istnieją osoby np. broniące pedofilii i nie są banowane, bo jest wolność słowa, a wygląda to np tak (cytat z pamięci) "pedofilia nie powinna być karana skoro odbyty 2-3 letnich dzieci jest już dostosowany do penetracji" - tak przeczytałem to na X 🤮
Tak jak Ty wrzuciłeś jakies artykuły tak ktoś taki Twój komentarz który nie ma żadnych podstaw może użyć w dyskusji. W ten sposób wszyscy rozsiewają dezinformację podobnie jak TV Republika i TVN przedstawiają swoja opinię o świecie, która dalej jest skrzywiana przez głuchy telefon zgodnie z intencją przekazującego.

Zgadzam się z tymi artykułami(dwoma pierwszymi) i zgadzam się że Musk jest hipokrytą. Ale nie widze tam nic o tym że wolność słowa według Elona to propagowanie neonazizmu, antysemizmu, rasizmu itp

Skoro znalazłeś jakiś cytat na jakimś portalu i nie jest on banowany to go odszukaj. Ja też czytam różne rzeczy w internecie i zazwyczaj jesli powinny zostać zbanowane to znikają po czasie tylko moge się na nie natknąć zanim zostaną usunięte, szczeólnei jeśli to wrzutka uzytkownika a nie artykuł pracownika.
Chyba że to Tylko manipulacja czyli wrzucenie takiej historyjki jaką przeczytałeś na portalu należacym do miliardera który zabronił takich rzeczy usuwać. A zestawienie w jednym zdaniu "Musk" i "osobiście niedobrze robi się jak na social mediach istnieją osoby" ma tylko spowodwać żeby odpowiednie neurony zaświeciły się w głowach czytelników czy twierdzisz może że Musk broni pedofilii?

Polecam od czasu do czasu odszukać cytat albo wypowiedź (bo może zawierac emocje) a nie bazować tylko na treściach typu "Musk poszedł dalej [...] uznał" albo "Musk said [...]" i to nie tylko tyczy się Muska ale różnych innych znanych osób i polityków. Jesteśmy ciągle manipulowani i dogrzebanie się do tego jaki ktoś naprawde jest a nie tego jak mamy kogoś postrzegać jest coraz trudniejsze.
 
Last edited:
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Jeżeli zabronił kasować takie wypowiedzi w ramach free speech to tak uważam.

Brak reakcji lub przyzwolenie = współudział.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Jeżeli zabronił kasować takie wypowiedzi w ramach free speech to tak uważam.
Ale gdzie ta informacja że zabronił kasować wypowiedzi broniących pedofilii? Czy jest teraz z nami w pokoju?;)
Brak reakcji lub przyzwolenie = współudział.
Brak reakcji czy brak natychmiastowej reakcji bo moderator jeszcze się na to nie natknął? Bujdy na resorach jakby był brak reakcji i przyzwolenie to mogłbym takie coś znaleźć w tej chwili.
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
A czytasz X w ogóle? Skoro ja bez szukania widzę takie i inne rzeczy, których tam nie powinno być.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Tylko z linka, gdy ktoś poleci coś wartościowego. Właśnie wszedłem i znalazłem to w temacie
Ale nic od antysemitów i obrońców pedofilii nie rzuciło mi się w oczy, może coś wrzucisz?
 

elektryk

Pionier e-mobilności
A czytasz X w ogóle? Skoro ja bez szukania widzę takie i inne rzeczy, których tam nie powinno być.
Jeśli tam widzisz takie rzeczy to bardzo źle o Tobie świadczy, bo to co się wyświetla jest dopasowywane algorytmem rekomendacji na bazie Twoich preferencji, które są zbierane m.in. ciasteczkami z różnych witryn i aplikacji (nie tylko z X).

Mi nic takiego się nie wyświetla, co więcej - jak są jakieś informacje, które społeczność opisała jako fake news to jest specjalna notka, która mówi o tym że ta wiadomość nie jest prawdziwa i jest podany powód wraz z źródłami czemu nie jest prawdziwa.

Unia Europejska chce zmusić X do usuwania treści bez zachowania jakiegokolwiek śladu dla użytkowników co zostało usunięte i dlaczego. Facebook ponoć to już robi bez mrugnięcia okiem i nawet nie wiesz co usuwają, decydują o tym urzędnicy - Ci sami, którzy uznali że gaz to zielona energia.
 

Michal

Moderator
Łatwo jest rzucać oskarżeniami o anty-cośtam ale już później podać konkrety to nie tak łatwo... Nawet te artykuły jak się człowiek wczyta to tylko bazują na tym właśnie, że ludzie się nie wczytują, tylko powielają później.
Jak zapytasz takiego krzykacza o przykłady, to poda 20 ale na inny temat... I tak to się kręci w internetach, szczególnie na FB. Tutaj mamy niestety namiastkę, tego ale właśnie łapiąc takich krzykaczy za język utrzymujemy poziom dyskusji.
 
Top