danielm

Pionier e-mobilności

Attachments

  • Screenshot_20221229-115433_Tesla.jpg
    Screenshot_20221229-115433_Tesla.jpg
    60,6 KB · Liczba wyświetleń: 47

Bronek

Pionier e-mobilności
Bylem 3x w serwisie
1x nie mogłem w trakcie, tylko jak mnie poprosili o odbiór .
Potem za drugim razem byla możliwość, tez po naprawie.
Teraz mam dymek przed wyceną. Zmieniam i zakres i daty tej planowanej wizyty i caly czas jest dymek

Gdy klikam to jest komunikat aby w telefonie zezwolić na powiadomienia
 
Last edited:

danielm

Pionier e-mobilności
Bylem 3x w serwisie
1x nie mogłem w trakcie, tylko jak mnie poprosili o odbiór .
Potem za drugim razem byla możliwość, tez po naprawie.
Teraz mam dymek przed wyceną. Zmieniam i zakres i daty tej planowanej wizyty i caly czas jest dymek

Gdy klikam to jest komunikat aby w telefonie zezwolić na powiadomienia
powiadomienia również dostaje :)
 

Attachments

  • Screenshot_20221229-135033_Settings.jpg
    Screenshot_20221229-135033_Settings.jpg
    84,1 KB · Liczba wyświetleń: 26

Bronek

Pionier e-mobilności
Wywołaliśmy wilka z lasu, dostalem wiadomość w apk ale dot Trójki dla której zamowilem wizytę na styczeń nie z powodu awarii a z powodu Premium, bo chce pogadać a propos subskrycji.
Pewnie nie czytając poprosili o przelozenie ze stycznia bo nie wyrabiają
 

danielm

Pionier e-mobilności
a mi odpisali na maila którego im wysłałem dwa dni temu że auto jest w trakcie serwisu. czyli to co widzę a apce :)
Wywołaliśmy wilka z lasu, dostalem wiadomość w apk ale dot Trójki dla której zamowilem wizytę na styczeń nie z powodu awarii a z powodu Premium, bo chce pogadać a propos subskrycji.
Pewnie nie czytając poprosili o przelozenie ze stycznia bo nie wyrabiają
 

danielm

Pionier e-mobilności
auto naprawione, w poniedziałek jadę odebrać. jeszcze się ładuje ale na oko wygląda że naładowane do 100% pokaże mi 390km zasięgu podczas gdy było nowe pokazywało 360km. Ciekawe co za baterie tam wsadzili. do tego wymienione kierunkowskazy na nowy model oraz wymienione coś z zawieszenia bo skrzypiało. homelink dołożony, oraz zrobiony przegląd gwarancyjny z zaleceniem wymiany płynu hamulcowego w ciągu następnych 20tyskm/1 roku
 
Top