vwir

Pionier e-mobilności
Znam osobiście użytkownika spaliniaka, któremu masakrycznie szybko zużywają się pióra wycieraczek. Jednego sezonu nie wytrzymują i musi wymieniać. Wniosek: SPALINIAKI BARDZO SZYBKO ZUŻYWAJĄ PIÓRA WYCIERACZEK!!!!!ONE ONE ONE!!!

Idąc Twoim tokiem myślenia (a właściwie jego braku) to tak by wypadało napisać...

A skoro ten ktoś o kim piszesz kupił sobie i3 lub inne auto z nietypowymi oponami to już jego problem. Ale też nigdzie raczej nie chodzi o to, że co sezon je musi zmieniać, tylko o to, że są drogie. Więc przestań wymyślać takie brednie.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Hejt piszecie
Znam osobiście użytkowników ev , którzy świadomie nie kupują zimówek.
I cholera ich bierze z powodu cen opon.
A co to ma wspólnego z bev?

HINT: tyle że w std mają większe koła, niż bieda wersje w ice.
A te z porównywalnymi kosztują tyle samo.

A do obecnego elektryka (i do poprzednich w sumie też) kupiłem opony wielosezonowe taniej niż do poprzednich ice....
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Sporo nowych bloków ma też garaż podziemny, gdzie można zamontować gniazdko. Tak że ten...
A odnośnie jednej fazy - od 6 lat ładuję leafa z jednej fazy. Żyję ;)
U mnie pod blokiem zglosilem sie aby zamontowac gniazdko 230V, jak zalatwie opinie ppoż to moze sie nawet uda, ale…
Oferuja podlicznik i od 1 stycznia stawke 2,45.- brutto za 1kWh… doliczaja 5gr do stawki ktora sami dostali.

Na oddzielne przylacze na razie nie ma szans, kombinuje jeszcze z wyciagnieciem kabla ze swojej instalacji, ale dostalem Warszawskie ceny pradu i nie wiem czy oplaca sie w to inwestowac..
 

Attachments

  • 6AEE2F42-28AA-4585-8A15-11E86F213817.png
    6AEE2F42-28AA-4585-8A15-11E86F213817.png
    750,9 KB · Liczba wyświetleń: 102

galux20

Zadomawiam się
Pozwolicie, że nie będę się zgadzał ze wszystkimi Waszymi stwierdzeniami, tym bardziej nie będę sugerował , że macie kłopoty z myśleniem
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
U mnie pod blokiem zglosilem sie aby zamontowac gniazdko 230V, jak zalatwie opinie ppoż to moze sie nawet uda, ale…
Oferuja podlicznik i od 1 stycznia stawke 2,45.- brutto za 1kWh… doliczaja 5gr do stawki ktora sami dostali.

Na oddzielne przylacze na razie nie ma szans, kombinuje jeszcze z wyciagnieciem kabla ze swojej instalacji, ale dostalem Warszawskie ceny pradu i nie wiem czy oplaca sie w to inwestowac..
Kurde czyli te wybiórczo wrzucane przez nas cenniki jednak mają rzeczywiste zastosowanie. Słaba sprawa.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Kurde czyli te wybiórczo wrzucane przez nas cenniki jednak mają rzeczywiste zastosowanie.
Nie mają.
Ceny dla biznesu NIE SĄ taryfami G (tylko C) i są JESZCZE WYŻSZE.
Dlatego trzeba robić własne przyłącza, bo podliczniki i prąd firmowy mijają się z celem ze względów ekonomicznych.
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
Nie mają.
Ceny dla biznesu NIE SĄ taryfami G i są JESZCZE WYŻSZE.
Dlatego trzeba robić własne przyłącza, podliczniki i prąd firmowy mijają się z celem ze względów ekonomicznych.
To z jakiego cennika @krzyss dostał ofertę?

Co z cenami po przekroczeniu limitów? Wtedy mamy cenę ustaloną na prawie 700PLN za MWh, z podatkiem i opłatami przesyłowymi to już 1.25-1.35 PLN za kWh.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Jestem zwolennikiem aut elektrycznych, dlatego kupiłem auto spalinowe.
Wzięliśmy troca 1,5 tsi DSG
Brutto 119 tys z 5 letnią gwarancją i 4 latami serwisu gratis.
Leasing na 3 lata 102,46 proc.
Auto pali nam około 6 litrów.
Podatki odliczamy z paliwa.
Z podobnym wyposażeniem id3 to 200 tys. Oczywiście minus dofinansowanie .
No ale leasing 110 proc .
Dało mi też do myślenia , że dość drogie opony do elektryków to opony na jeden sezon.
Tymczasem ja la letnich w tesli zrobilem ponad 50kkm i maja jeszcze 3,5-4mm bieznika.
 
Top