krisss

Zadomawiam się
Nie ma czujnika, wycieraczki i światła są sterowane kamerami.
No bazowanie tylko na kamerach czy to w tym przypadku czy w przypadku parkowania nie jest najlepsza cechą Tesli. No cóż oszczędności i kompromisy.

Widzę polecają przetrzeć szybę w miejscu, które widzi kamera. Coś tam faktycznie jakby tłuste plamy były po odbiorze. Może pomoże.
 
Last edited:

Ratt

Posiadacz elektryka
No bazowanie tylko na kamerach czy to w tym przypadku czy w przypadku parkowania nie jest najlepsza cechą Tesli. No cóż oszczędności i kompromisy.

Widzę polecają przetrzeć szybę w miejscu, które widzi kamera. Coś tam faktycznie jakby tłuste plamy były po odbiorze. Może pomoże.
Pomoże. U mnie jak mucha rozpaćkała się na kamerze przed lusterkiem wstecznym też wycieraczki wariowały :)
 

wiktor

Posiadacz elektryka
Ja dzisiaj samochód umyłem ręcznie i nie pomogło, le za to obraz z kamer +10 pkt do widoczności ;) Automat działa dobrze jak się sam właczy, ale jak już ja mu nadam tempo na ręcznym i potem zmienię na auto to raz działa dobrze a raz nie działa :)
 

solik

Pionier e-mobilności
Te szmatki od środka upychałes czy gdzieś od zewnątrz? Była duża poprawa? Wygląda na problem wklejenia szyby jak tak, ciekawe jak z wodą...
Od wewnatrz, nawet nie upychalem, lekko wepchalem i efekt byl od razu na tyle ze wlasciciel wiedzial co zglosic w serwisie i mu naprawili (jak, nie wie ale nie szumi juz przy 120km/h)
 

miksell

Posiadacz elektryka
W Katowicach, można się umawiać na jazdy demówką.
Mam już potwierdzenie terminu.
Jak zamawiałeś?
Ja zamawiałem przez stronę i w zeszłym tygodniu dostałem info ze mnie zapisza jak bedzi edemówka. Od tamtej pory cisza ;-)

A czy jest już jakaś demówka w salonie?

Żona chce zorganizować pojedynek TMY vs TM3.
 

TomRS

Posiadacz elektryka
Jak zamawiałeś?
Ja zamawiałem przez stronę i w zeszłym tygodniu dostałem info ze mnie zapisza jak bedzi edemówka. Od tamtej pory cisza ;-)

A czy jest już jakaś demówka w salonie?

Żona chce zorganizować pojedynek TMY vs TM3.
Ja miałem dziś telefon z Warszawy, że już mają demo LR
 
Top