krisss

Zadomawiam się
Dzisiaj lekko mnie irytowała za dnia ta chromowana lista od ambient. Odbijała się w szybie. Jakieś pomysły jak się za to zabrać czy człowiek się przyzwyczaja?

A tak poza tym caly czas przyjemna jazda. Przesiadając się z SUVa doceniam siedzenie bliżej asfaltu. Brakowało tego.
 

wiktor

Posiadacz elektryka
Dzisiaj lekko mnie irytowała za dnia ta chromowana lista od ambient. Odbijała się w szybie. Jakieś pomysły jak się za to zabrać czy człowiek się przyzwyczaja?

A tak poza tym caly czas przyjemna jazda. Przesiadając się z SUVa doceniam siedzenie bliżej asfaltu. Brakowało tego.

Ja tego praktycznie nie zauważam, bo to jest dośc nisko. ALE jak będzie 100% słońca to nie wiem jak to będę postrzegał, zobaczymy w czerwcu. Zwróć uwagę, że widać dopiero jak się patrzysz blisko ponad maską.
 

wyrkos

Zadomawiam się
Ja tego praktycznie nie zauważam, bo to jest dośc nisko. ALE jak będzie 100% słońca to nie wiem jak to będę postrzegał, zobaczymy w czerwcu. Zwróć uwagę, że widać dopiero jak się patrzysz blisko ponad maską.
Dla mnie ta listwa odbija się tylko wtedy kiedy słońce świeci tylko z tyłu samochodu
 

adamkru

Fachowiec

a działają Wam automatyczne wycieraczki czy ten problem nadal prześladuje Teslę? Leje dość mocno a one niewzruszone.
Jak nie pada to działają jak na sterydach. Jak pada to się lenią… na szczęście przycisk na kierownicy jest bardzo wygodny więc można z tym żyć ;-)
 

Michal

Moderator
U mnie dzisiaj super działały. Ogólnie od dawna nie mam problemów.
 

Michal

Moderator
Nie ma czujnika, wycieraczki i światła są sterowane kamerami.
 
Top