adamkru

Fachowiec
U mnie wrażenia z pierwszej jazdy również pozytywne :) Siedzenia wygodne, miejsca wystarczająco, led nie odbija się w oknie w nocy i nie przeszkadza. Jeden minus znalazłem: długie światła i ich działanie faktycznie jest dziwne. Jadąc za kimś samochód czasami go nie widzi i włącza długie światła. Po chwili wyłącza. Znowu włącza. Tym przede mną wydaje się że chce im coś powiedzieć i zwalniają ;-)
Spalanie 14kWh/100km w jedźcie mieszanej: Warszawa, autostrada, krajowe.
Zawieszenie dla mnie jest bardzo komfortowe.
 

jarqu

Zadomawiam się
Odebrałem dziś swoją sztukę, generalnie auto genialne. Mega ciche aż abstrakcyjnie wręcz ciche. Jedyny minus który zauważyłem to jakby lekkie bicie przy wyższych prędkościach. :/
 

Attachments

  • IMG20231102130233.jpg
    IMG20231102130233.jpg
    3,4 MB · Liczba wyświetleń: 51

wiktor

Posiadacz elektryka
Odebrałem dziś swoją sztukę, generalnie auto genialne. Mega ciche aż abstrakcyjnie wręcz ciche. Jedyny minus który zauważyłem to jakby lekkie bicie przy wyższych prędkościach. :/

Ja jechałem najszybciej coś koło 140 i u mnie nic nie biło. Jakie opony?
 

mrcnroot

Zadomawiam się
Czy tego odbijającego się w szybie podświetlenia nie można wyłączyć/przyciemnić ?
Można wyłączyć, samo się ściemnia przy jeździe a na postoju mocniej świeci. Dobra wiadomość dla użytkowników iphone mini - ładowarka indukcyjna nie ma problemu z ich ładowaniem - w "starej" trójce był z tym problem.
 

jarqu

Zadomawiam się
Ja jechałem najszybciej coś koło 140 i u mnie nic nie biło. Jakie opony?
18" więc Micheliny

Ambient led super działa przyciemnia się gdy jest ciemno nic się nie odbija nie wiem po co w ogóle ta dyskusja.
 

inter

Pionier e-mobilności
Odebrałem dziś swoją sztukę, generalnie auto genialne. Mega ciche aż abstrakcyjnie wręcz ciche. Jedyny minus który zauważyłem to jakby lekkie bicie przy wyższych prędkościach. :/
Wielu zgłasza ten problem, samochód stał pare tygodni na statku. Niektórzy zmniejszają ciśnienie i jeżdzą kilka kilometrów, aby opona się ułożyła. Podobno pomaga.
 

jarqu

Zadomawiam się
Wielu zgłasza ten problem, samochód stał pare tygodni na statku. Niektórzy zmniejszają ciśnienie i jeżdzą kilka kilometrów, aby opona się ułożyła. Podobno pomaga.
O dobry pomysł wiesz może do jakiego ciśnienia zmniejszyc?
 
Top