matros

Fachowiec
Północna Polska to pustynia w temacie ładowarek, ale ma to się zmieniać.
Do świąt raczej się to nie zmieni :) Naładuję się w Szczecinie i do Słupska powinienem dojechać. Tam i tak będę tydzień to gdzieś się naładuję. Potem byle do Gdańska i już powinno być lepiej.
 

adamkru

Fachowiec
W mojej HL taka sytuacja. Wczoraj rano wszystko było OK. Po południu wsiadam do auta a tam:
- nie działa GPS (nie ważne gdzie jestem pokazuje ostatnia zapamiętana lokalizację)
- nie działają kamery (jest tylko czarny obraz)
- przez noc z 80% uciekło prądu do 70%

Na szczęście nie uruchamia mi to pojazdu i da się jeździć, łączyć z telefonem, podgrzewać etc...

Soft 2023.38.8 wgrywałem ok tydzień temu i wszystko było OK. Więc to CHYBA nie wina softu.
Restart nie pomaga (próbowałem 5x)

Spotkał się ktoś z czymś podobnym u siebie?

Gdzie się wrzuca APAP w Tesli żeby przestało boleć to co ją boli? ;-)
 

Attachments

  • IMG_5402.JPG
    IMG_5402.JPG
    2,6 MB · Liczba wyświetleń: 40

Pabloss

Posiadacz elektryka
zgłoś przez serwis - może pomoże "twardy reset". U mnie to raz robił serwis z moim udziałem. Odłączyli zasilanie tak całkowicie i wgrali na nowo oprogramowanie.
 

adamkru

Fachowiec
Dzięki wielkie. Oczywiście do serwisu zgłosiłem. Ale pewnie nie wytrzymam czekać aż się pojawią i sam przetestuję hard reset. Procedurę dobrze jest znać coś czuję ;-)
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Nie jest to skomplikowane i można to robić samemu nie ryzykując gwarancji - tak powiedział serwisant. Ściągasz podszybie jest na kołkach lekko du góry i samo schodzi, potem wyjmujesz filtr Hepa (chyba 2 śruby) i masz dwa kable jeden pomarańczowy a drugi czarny (cieńszy) wszystko na kostkach. Rozłączasz i po 10 - 15 sekundach wpinasz ponownie. Myślę, że możesz również zadzwonić do serwisanta i go podpytać. Coś takiego również mi powiedział, że jakbym miał jakieś problemy to zawsze mogę do niego zadzwonić, a on w miarę możliwości pomoże, doradzi.
 

jaggred

Zadomawiam się
A powiedzcie mi jak wyglada umawianie sie z mobilnym serwisem?
Kliknalem w appce serwis, wpisalem moj problem, i do wyboru mialem tylko salon w warszawie. (a jestem z poznania)
Czy w poznaniu nie ma opcji mobilnego serwisu? Czy oni sie ze mna skontaktuja i dogadamy szczegoly dopiero?
 

Michal

Moderator
Zrób zgłoszenie na serwis w Warszawie, a później w czacie wpisz, że prosisz o serwis mobilny. Jeśli stwierdzą, że mobilny sobie poradzi, to Ci taki przydzielą i dostaniesz powiadomienie.
 

Psujek

Zadomawiam się
Nie jest to skomplikowane i można to robić samemu nie ryzykując gwarancji - tak powiedział serwisant. Ściągasz podszybie jest na kołkach lekko du góry i samo schodzi, potem wyjmujesz filtr Hepa (chyba 2 śruby) i masz dwa kable jeden pomarańczowy a drugi czarny (cieńszy) wszystko na kostkach. Rozłączasz i po 10 - 15 sekundach wpinasz ponownie. Myślę, że możesz również zadzwonić do serwisanta i go podpytać. Coś takiego również mi powiedział, że jakbym miał jakieś problemy to zawsze mogę do niego zadzwonić, a on w miarę możliwości pomoże, doradzi.
hmm na pewno w HL tak jest ?

o których kablach i kostce piszesz - te obok płynu hamulcowego ?

czy może wystarczy odpiąć kostkę od baterii/akumulatora ?

1700595841666.png
 

cooler

Pionier e-mobilności
W mojej HL taka sytuacja. Wczoraj rano wszystko było OK. Po południu wsiadam do auta a tam:
- nie działa GPS (nie ważne gdzie jestem pokazuje ostatnia zapamiętana lokalizację)
- nie działają kamery (jest tylko czarny obraz)
- przez noc z 80% uciekło prądu do 70%

Na szczęście nie uruchamia mi to pojazdu i da się jeździć, łączyć z telefonem, podgrzewać etc...

Soft 2023.38.8 wgrywałem ok tydzień temu i wszystko było OK. Więc to CHYBA nie wina softu.
Restart nie pomaga (próbowałem 5x)

Spotkał się ktoś z czymś podobnym u siebie?

Gdzie się wrzuca APAP w Tesli żeby przestało boleć to co ją boli? ;-)
Ja się spotkałem. Też przy pierwszych mrozach. Komputer jazdy do wymiany. Nie będą też działać automatyczne wycieraczki, czujniki, tempomat itp.
 
Top