Jusand

Posiadacz elektryka
Ja dzisiaj też odbyłem jazdę w Gdańsku i wiedziałem że jak się przejadę LR to będę go chciał. Generalnie jak przedmówcy zawieszenie lepsze, ciszej ambient spoko. Zapomniałem natomiast zobaczyć ten ekran z tyłu, więc dla mnie pewnie zbędny 😁.
Jeszcze "tylko" 20 miesięcy do końca leasingu, chyba że coś mi odbije i szybciej będę chciał zmienić.
Miałem dylemat czy Y i 3HL, na dziś wiem że pozostanę przy 3. Chyba że coś się zmieni w przeciągu 20 miesięcy...
 

viallos

Pionier e-mobilności
Podwójnie fajnie, bo jest w naturalnym miejscu i jednocześnie zniknął z miejsca gdzie większość osób szuka spryskiwacza.
Hehe ... wczoraj małżonka wiozła mnie ze spotkania biznesowego i chciałem z pozycji pasażera sobie wycieraczki włączyć... no i zonk jak po hantlach dałem... ale zjebke dostałem... słusznie 🤣
 

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Bez przesady w którymś Lambo tez tak jest i nikt nie narzeka. Poza tym w Polsce mimo rond można przejechać całe miasto bez przekładania tak na kierownicy. W Citroenie kiedyś przełącznik kierunkowskazów był na szczycie deski zegarów, a klaksonu próżno było szukać na środku kierownicy.
Teraz mnie rozwaliłeś :). Nikt nie narzeka bo nikt nie ma Lambo a po za tym pewnie jak ma to nie siedzi na forum tylko w jakuzzi z kimś :)))
 

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Spokojnie, do moich przebojów jeszcze daleko.
Auto znowu stoi w serwisie - mocowania fotela kierowcy szlag trafił. Miałem fotel bujany.
Parę tygodni temu po miesiącu czekania przednia szyba, wcześniej wahacze przód, uszczelki drzwi, ograniczniki i inne.
Jeżeli do pierwszych HL tak samo się przyłożyli to słabo to widzę.
Najbardzej mnie śmieszy jak świerzaki którzy po internetowym hype z wypiekami na twarzy pędzili oddać swoje pieniądze Elonowi teraz puszczają posty w stylu: wysiadły kamery, nie działa ogrzewanie, śnieg w bagażniku, drzwi zamarzły, dach skrzypi, jak ładować jak port się na mrozie nie otwiera oraz gdzie ucieka prąd zima ....
Trzeba było czytać forum i moje posty.
Taka mściwa satysfakcja, ludzie się nie uczą na czyiś błędach. Jak ja kupowałem to M3 było parę na forum więc nie było się na czym uczyć, ale teraz?
80 tysięcy km przez 2,5 roku. Żadnego, nawet najmniejszego problemu ! Jestem zachwycony autem !
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Najgorsze było przeskakiwanie (u mnie pomiędzy W204 i W205) powodujące że zamiast kierunkowskazów włączaliśmy tempomat.
Mam tak w motocyklach. Z niewiadomych względów, w żony cbrce zamieniony jest kierunkowskaz z klaksonem. Sąsiedzi zawsze wiedzą, jak wyjeżdżam zoby moturem :D
 

Szaruś

Peugeot e208, 10.2022
Ja na razie nie mam Tesli, ale się rozglądam. I mam pytanie, odnośnie serwisu. Czy Teslę zarejestrowaną w jednym kraju EU (np. w Niemczech), można serwisować czy dokonywać napraw gwarancyjnych w innym kraju EU (np. w Polsce).

Czasami zdarzają mi się dłuższe pobyty tu czy tam, więc pytanie jak do tego podchodzi Tesla (z Peugeotem nie miałem problemów).
 

Michal

Moderator
Tak można - do tego stopnia można, że ludzi ze Szczecina kieruje do serwisu w Berlinie ;)
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Umawiasz się gdzie chcesz Polska, Niemcy, Holandia, itd. I jeszcze jedno nie ma przeglądów serwisowych więc serwis tylko w przypadku problemu.
 
Top