Pierwsze 100 dni z Teslą wrażenia , zaskoczenia i rozczarowania. Lużne przemyślenia, kłopoty wątpliwości , dobre rady , refleksje etc.

UseYbrain

Posiadacz elektryka
To wręcz kryterium do oświadczyn.

PS Niezły też powód do orzeczenia winy rozpadu związku.
Mojej się niestety podobają Tesle
Moja ma jedną :)
 

cooler

Pionier e-mobilności
No właśnie nie jestem pewien, bo mam zaplanowany trip po Rumunii. Cała trasa 5000km, ale tam SuC jeszcze mniej niż u nas. Poza tym na start z elektrykiem, nie wiem czy dam radę mentalnie (jeszcze sie nie przestawiłem). Może ktoś ma doświadczenie jakie sieci są tam popularne i czy wystarczą apki, czy karty RFID?
ja 2 tygodnie po odbiorze tak pojechałem, Rumunia, Bułgaria, Istambuł.
Jeżeli jest Internet to apki dają rady, w Turcji musiałem lokalną kartę kupić i wystawić neta bo Tesla straciła nawigację... Też 5000km zrobiłem tam i z powrotem. Jedna wielka walka z ładowarkami... Dobrze że miałem 1 miesiąc wakacji, więc się nie spieszyłem.
 

Octan

Zadomawiam się
Ja póki co nie zaufalem systemowi kamer. To mój pierwszy samochód z kamerami ,więc nadal parkuję na lusterkach :).
Tak na marginesie polecam film na youtube - znalazłem w nim sporo odpowiedzi na różne pytania
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Octan,
Nie wstawiaj tego samego filmu w kilku wątkach bo to podchodzi pod jakąś promocję ;)
 

aadam75

Zadomawiam się
ja 2 tygodnie po odbiorze tak pojechałem, Rumunia, Bułgaria, Istambuł.
Jeżeli jest Internet to apki dają rady, w Turcji musiałem lokalną kartę kupić i wystawić neta bo Tesla straciła nawigację... Też 5000km zrobiłem tam i z powrotem. Jedna wielka walka z ładowarkami... Dobrze że miałem 1 miesiąc wakacji, więc się nie spieszyłem.
Też planuję wyjazd do Rumunii za miesiąc Możesz coś więcej powodzieć gdzie tam najlepiej się ładować poza SuC na szybkich ladowarkach? Jakie popularne sieci, apki? Czy to wystarczy, czy niezbędne są karty RFID?
Wolałbym nie utknąć gdzieś po drodze. Odbieram nową 3 przed końcem czerwca więc będę zestresowany dodatkowo.
Przyjmę każda pomoc w tym temacie.
Dzięki z góry.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Też planuję wyjazd do Rumunii za miesiąc Możesz coś więcej powodzieć gdzie tam najlepiej się ładować poza SuC na szybkich ladowarkach? Jakie popularne sieci, apki? Czy to wystarczy, czy niezbędne są karty RFID?
Wolałbym nie utknąć gdzieś po drodze. Odbieram nową 3 przed końcem czerwca więc będę zestresowany dodatkowo.
Przyjmę każda pomoc w tym temacie.
Dzięki z góry.
Przyda Ci sie ich apka a jeszcze lepiej karta.
Ta tez: https://evconnect.ro/app-en
Sciagnij apke plugshare i popatrz jacy sa tam operatorzy.
 
Top