Pulled the trigger ;)

rawier

Posiadacz elektryka
Ja w zeszłym roku przegapiłem zjazd w Karlovacu (Chorwacja) z gadającą nawigacją. Nawrotka na autostradzie i jazda za tirem 😂 na SuC dojechałem na 2% więc jeszcze nie było tak źle, ale trochę nieswojo się czułem...
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Roczny przegląd zamówiony w serwisie mobilnym Cleevely EV Mobile na 5 sierpnia. Niby nic mojej Tesli nie dolega (odpukać) i producent nie zmusza do przeglądu, ale za 216 funtów (z VAT) będę miał jakiś 'peace of mind' no i dla tych co lubią jakąś tradycyjną historię serwisową, będzie papierek. Goście (choć żona właściciela Kate też robi przeglądy ;)) mają super renomę u nas (są jednym z pierwszych niezależnych serwisów EV w UK) i Tesle mają 'obcykane'. Zakres przeglądu jak poniżej:

Carry out Inspection service
Change pollen filter(s)
Lubricated all door hinges and latches
Check all aspects of MOT test (excluding brake roller test)
Strip frunk and carry out under bonnet safety inspection
Grease lower steering column universal joint
Treat all earth points with rust inhibitor
Check all levels
Top-up screenwash
Check brake fluid water content
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Bez urazy ale to pic na fotomontaż Nie wiem czy to u nas by było warte tej kasy. W UK pewnie tak? Inna skala
Jedyna zaleta, że ktoś spojrzy innym okiem. Powinna być jazda, szarpak itd...
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Zdaje sobie sprawę, że to nie jest jakiś topowy zakres, ale co może zrobić więcej mobilny? Jak będę miał problemy z zawiechą i potrzebne będą szarpaki to jest na to gwarancja Tesli, nieprawdaż. Może i robią jazdę testową na koniec, okaże się. Można rzec, że to kasa wyrzucona w błoto i sobie filtr przeciwpyłkowy za 10 funtów mogę kupić i sam wymienić... nawet Cleevely mają to na YT pokazane jak... Ale ja to traktuję, że zerknie na to ktoś kto ma większe pojęcie ode mnie.

 

Bronek

Pionier e-mobilności
To jest wygoda, zawsze to coś. Ja nie w sensie, że można kury hodować i mieć jajka itd. Ale jak już coś robić to to to co warto. Filtr wiadomo gimnastyka i jest sens, klocki i zawieszenie. Reszta? Wiesz żeby wszystkie masy połapać to muszą wannę z frunka wyjąć i odchylić tapicerkę bagażnika plus jeszcze kilka innych miejsc. Wątpie czy to zrobią a po drugie czy warto? To mała dewastacja bez celu
 

daniel

Señor Meme Officer
Jak Wam się widzi moja nowa naklejana rejestracja przednia? Jak dla mnie o niebo lepiej niż ta odstająca ramka.
Jak nic zasięg się zwiększy jak w nowej TM3 :ROFLMAO:

View attachment 12991
Tak się zastanawiam czy jak musimy mieć ramki to czy białe nie wyglądałyby lepiej na białych Teslach.
Czy byłoby tak, że się zabrudzą i będą wyglądały jeszcze gorzej? Ktoś coś kombinował pod tym kątem?

1718138723499.png
 

qb4hkm

Posiadacz elektryka
Tak się zastanawiam czy jak musimy mieć ramki to czy białe nie wyglądałyby lepiej na białych Teslach.
Czy byłoby tak, że się zabrudzą i będą wyglądały jeszcze gorzej? Ktoś coś kombinował pod tym kątem?

View attachment 18390
Jest jakaś firma co robi wąskie, ja bym najchętniej przykleił na taśmę piankową dwustronną ale się bojam że gdzieś zgubię.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Jest jakaś firma co robi wąskie, ja bym najchętniej przykleił na taśmę piankową dwustronną ale się bojam że gdzieś zgubię.
Mocna tasma i nic nie zgubisz. Wyglada to bardzo ladnie.
 

Attachments

  • IMG_1359.png
    IMG_1359.png
    3,3 MB · Liczba wyświetleń: 44
Top