Mindive

Fachowiec
Wątek dla zainteresowanych Skodą Enyaq. Wrzucam swoją konfigurację zamówioną na początku lutego, może pomoże innym. Termin produkcji: 17 tydzień roku
Screenshot_20210227-154619_Gmail.jpg
 

Michal

Moderator

lookash_c

Pionier e-mobilności
Dzięki, zerknę w wolnej chwili.
Interesuje mnie układ "2 foteliki" + starszak/dorosły bez fotelika po środku. Wygląda nieźle. Acz póki co to nie nasz budżet :)
 
Last edited:

newbe

Posiadacz elektryka
Dzięki, zerknę w wolnej chwili.
Interesuje mnie układ "2 foteliki" + starszak/dorosły bez fotelika po środku. Wygląda nieźle. Acz póki co to nie nasz budżet :)
W poniedziałek jechaliśmy w piątkę z Warszawy na Pównoc w M3. Z tylu szczupła kobieta i dwoje dzieci w busterach, ale nie isofix. 4 godziny jazdy bez problemu.
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
W poniedziałek jechaliśmy w piątkę z Warszawy na Pównoc w M3. Z tylu szczupła kobieta i dwoje dzieci w busterach, ale nie isofix. 4 godziny jazdy bez problemu.
Moja pierwsza myśl - co ma do rzeczy BMW M3? ;-)
TM3 nie bierzemy pod uwagę, ale że ma szerokość między drzwiami z tyłu 130 cm, to bardzo chętnie dowiedziałbym się jakie to były foteliki :)
 

Cav

Pionier e-mobilności
Przepraszam właścicieli prawdziwych BMW M3. To forum o elektromobilności i nad moim jest post o Tesla Model 3 i chyba wszyscy rozumie o czym mój skrót 'm3'.
Na forach o elektromobilności domyślny skrót dla tego auta to "tm3".
I on nie pozostawia złudzeń.
 

vwir

Pionier e-mobilności
Moja pierwsza myśl - co ma do rzeczy BMW M3? ;-)
TM3 nie bierzemy pod uwagę, ale że ma szerokość między drzwiami z tyłu 130 cm, to bardzo chętnie dowiedziałbym się jakie to były foteliki :)
Wydaje mi się, że nie możesz się opierać tylko i wyłącznie na suchej liczbie pod nazwą "szerokość tylnej kanapy". Zależy jeszcze ile jest miejsca do drzwi, jak są te drzwi wyprofilowane żeby się zmieściło oparcie fotelika, etc. Dlatego chyba najlepiej poszukać konkretnych fotek, takich jak ta z tm3 albo mach-e. Nie wiem jakie są te foteliki w tm3, ale w mach-e są Graco. Dość szerokie, z dwoma miejscami na kubki po bokach. Mam identyczny model jak ten na środku (nawet w tych samych kolorach).

Z enyaq i ID.4 jest prościej - weź foteliki do salonu i przymierz. Nie sądzę, żeby ktoś z tym robił problemy.
 

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Jak się włącza w Skodzie ACC? Mam na weekend. Ciągle mam "ACC wyłączony" mimo iż na kierownicy jest emblemat oraz w menu na wyswietlaczu jest również ta opcja aktywna. Za cholerę nie chce mi się to włączyć. Ilośc błędów jest irytująca w tym samochodzie a to co już sobie poustawiałem w menu to oczywiście zniknęło po ponownym uruchomieniu auta. Kamera się nie włącz cofając bo leci muzyczka. Muzyki z AppleCarplay nie mogę wyłączyć ani ściszyć jak ktoś dzwoni "stop" nie działa od mediów. Musiałem się zatrzymać i wyjść i wyłączyć silnik aby porozmawiać. Auto za 280K. MAsakra jakaś. A już "przewidywanie dotyku" to jakiś diabeł wymyślił. Za każdym razem po wejściu do samochodu trzeba to wyłączać. Za każdym. Chyba że to jest tak w aucie demo. :)
 

newbe

Posiadacz elektryka
Jak się włącza w Skodzie ACC? Mam na weekend. Ciągle mam "ACC wyłączony" mimo iż na kierownicy jest emblemat oraz w menu na wyswietlaczu jest również ta opcja aktywna. Za cholerę nie chce mi się to włączyć. Ilośc błędów jest irytująca w tym samochodzie a to co już sobie poustawiałem w menu to oczywiście zniknęło po ponownym uruchomieniu auta. Kamera się nie włącz cofając bo leci muzyczka. Muzyki z AppleCarplay nie mogę wyłączyć ani ściszyć jak ktoś dzwoni "stop" nie działa od mediów. Musiałem się zatrzymać i wyjść i wyłączyć silnik aby porozmawiać. Auto za 280K. MAsakra jakaś. A już "przewidywanie dotyku" to jakiś diabeł wymyślił. Za każdym razem po wejściu do samochodu trzeba to wyłączać. Za każdym. Chyba że to jest tak w aucie demo. :)
Niestety nie pomogę, ale dzięki za opinię o modelu!
 

Najnowsze dyskusje

Top