aadamuss

Posiadacz elektryka
Czy mozna przy planowaniu podróży ustawić gdzieś procent naładowania baterii na końcu trasy ? Tak żeby jeszcze mieć na czym wrócić do ostatniej ładowarki?
 

Michal

Moderator
W aucie można ustawić punkt docelowy jako pośredni wskazując jako końcowy ostatnią ładowarkę.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Ja właśnie też dostałem wycenę, jadę do serwisu w marcu bo mi się klapka przestała sama otwierać po naciśnięciu (przy okazji akcja serwisowa jakaś i homelink) i dodali mi wycenę na naprawę klapki ale nie dodali wyceny na homelinka także w cały świat te ceny u nich i w sumie na koniec niespodzianka co się zapłaci.
 

Klaxxn

Zadomawiam się
Mając samochód tylko z Autopilotem, jaki jest koszt dokupienia w apce rozrzedzonego autopilota oraz pełnej zdolności? Tak samo jak przy zakupie samochodu?

Mając rozszerzony autopilot, jako jest koszt dokupienia pełnej zdolności?
 

ciastek

Pionier e-mobilności
Mając samochód tylko z Autopilotem, jaki jest koszt dokupienia w apce rozrzedzonego autopilota oraz pełnej zdolności? Tak samo jak przy zakupie samochodu?
Tak. EAP 19500, FSD 39000.
Mając rozszerzony autopilot, jako jest koszt dokupienia pełnej zdolności?
19500.

Kupując w aplikacji masz 48 godzin na zwrot (tylko raz).

Moja ocena EAP: nie warto. Więcej: https://forum.elektrowoz.pl/threads/szybkie-pytanie-szybka-odpowiedz.471/post-63099
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Ja właśnie też dostałem wycenę, jadę do serwisu w marcu bo mi się klapka przestała sama otwierać po naciśnięciu (przy okazji akcja serwisowa jakaś i homelink) i dodali mi wycenę na naprawę klapki ale nie dodali wyceny na homelinka także w cały świat te ceny u nich i w sumie na koniec niespodzianka co się zapłaci.
A ja raz dostałem wycenę od razu na 0. Jak mi na ekranie wyświetliło, że jest błąd komunikacji z klapką i żeby zgłosić to na serwis. Diagnozowali zdalnie z tego, co pamiętam i wycena od razu była 0.
 
Top