Bronek

Pionier e-mobilności
Kto kupuje.... drogo, jw 900zl bo, pstryczek nie działał, naprawiono.. Trzeba twardym być nie miętkim.. No, ale wiadomo jak auto nowe to z, przytupem... :) cena nie gra roli
Trzeba eBaya itp przeleciec lub coś podobnego kupić, ja nie jestem wybredny, liczy się skuteczność
Ruszy mi wywaliło dwie fazy u kumpła bo obaj ćwoki zaczęliśmy ładować na maxa dwa auta zapominając o jego uwarunkowaniach instalacji i poszły beemy w skrzynce. Jedna faza ocalała i ładowanie szło
 
Last edited:

rawier

Posiadacz elektryka
Jakby co to na aliexpress'ie zakupiłem ostatnio za 720 plnów urządzenie firmy Junsun - 3 fazy 16A. Jak na razie działa ok, Teslę ładuje 11kW. Jedyny mankament to regulowanie natężenia prądu z poziomu urządzenia - czyli przed rozpoczęciem ładowania trzeba je ustawić. Plus, że wysyłka z Polski.
 

Duracell

Zadomawiam się
Okej, już to rozumiem, wielkie dzięki za odpowiedź :)
A to idąc za ciosem od razu z kolejnym pytaniem wyskoczę... Czy też ktoś z użytkowników M3 albo MY miał problem z zewnętrzną klamką kierowcy, która po puszczeniu nie chowała się w linii drzwi tylko delikatnie wystawała? Mam wrażenie jakby u mnie była nieco zbyt luźna i opierała się o dolną krawędź otworu na klamkę. Próbować to wyregulować na własną rękę czy zgłaszać licząc na serwis mobilny? (mieszkam w Katowicach)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Okej, już to rozumiem, wielkie dzięki za odpowiedź :)
A to idąc za ciosem od razu z kolejnym pytaniem wyskoczę... Czy też ktoś z użytkowników M3 albo MY miał problem z zewnętrzną klamką kierowcy, która po puszczeniu nie chowała się w linii drzwi tylko delikatnie wystawała? Mam wrażenie jakby u mnie była nieco zbyt luźna i opierała się o dolną krawędź otworu na klamkę. Próbować to wyregulować na własną rękę czy zgłaszać licząc na serwis mobilny? (mieszkam w Katowicach)
W moich TM3 i TMY nie było żadnych problemów z klamkami.
Nieprawidłowość zgłoś na serwis mobilny - nie ma sensu samemu się bawić jak auto jest na gwarancji ;)
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Po za, tym dużo roboty.. Ale np dla mnie byłby to impuls do montażu elektrycznego otwierania. A to super sprawa. Po, frunku automatycznym to druga rzecz warta zrobienia a trzecią to kamerka na przód
 

krzyss

Pionier e-mobilności

Bronek

Pionier e-mobilności
Pewnie tak u nas ruszyło a właściwie nie zdechło. I to ciekawe... Ale nie ma co rozkminiać, bo to porady że przypadki i kombinacje. Nie wiem dlaczego Ci co mogą zrobić to normalnie czasem kombinują?
 

Duracell

Zadomawiam się
Tak , to jedyny sposób i napisz na czacie w apce, że, chcesz mobilny gdyby to Ci się nie wyświetliło
A co zrobić kiedy wyświetlają mi się tylko lokalizacje poszczególnych serwisów i odsyła mnie do Warszawy? Czy wśród lokalizacji powinna wyświetlić się opcja "serwis mobilny" czy to się jakoś inaczej ustawia?
 
Top