Więc .... Po pierwsze primo, trzeba będzie nowy ciężarek , ten kupo czy plastelinopodobny? Edit: kupiłem śrut ołowiany 1,5 mm (1 kg- 55 zł) . Coś wymyślę ok 450g ma ważyć.
Widoczność super, z ekranikiem bomba.
Ale brakuje gornej części szczegolnie przy "odbijaniu" , trzeba jednak być bardziej czujnym na początku , ato tak jak EPedalem, automatem itp..dajemy czas czasowi.
W innej firmie była możliwość wzięcia kierownicy z dolną częścią jak tzw "odwrócony trapez" , czyli węziej / mniej prostego na dole.
Chyba bym wolał? Przy skrecaniu ten dolny róg za daleko odjeżdża. W ogóle mogła by być mniejsza.
Za wcześnie jednak na opinie. To jak z testerami co dostają auto na kilka godzin lub nawet dni.
Jazda jest kapitalna, tylko na obecną chwilę pozbyl bym sie np kawałka kierownicy od godz 10.30 do 13.30.
Powinni zrobić taką z odpinanymi fragmentami. Potem następne 30 minut wyrzucamy itd.
Dla mnie to ciekawostka i eksperyment.
Ale widoczek do przodu jest super i pies je..ał chwilowe niedogodności, dla zobaczenia gołej du.. y po balkonach się właziło ryzykując swoje życie . Tu raczej ryzykuje się innych,o b maly kłopot sprawia jedynie manewrowanie i można zrobić komus kuku raczej na parkingu.