Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

krist

Posiadacz elektryka
ja jeżdzę od zeszłego piątku, nie mam nic, dowodu, ubezpieczenia, nawet umowy leasingowej, więc żyję w słodkiej nieświadomości, co tam się między leasingiem a Teslą uskutecznia :)
 

Electro

Zadomawiam się
M3P odebrany dziś bez zastrzeżeń.

Naprawdę legendy o odpadających elementach i trzeszczącym środku można uznać za bardzo odległe. Poprzedni nowy samochód jaki odbierałem to M2 Competition. Jakość M3P naprawdę nie odbiega od standardów BMW z podobnego segmentu. Trasa WWA - LDZ na 30% bat co uważam za bardzo dobry wynik.
Reasumując. Rekomenduje. Polecam. Dziękuje 😎👋
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
M3P odebrany dziś bez zastrzeżeń.

Naprawdę legendy o odpadających elementach i trzeszczącym środku można uznać za bardzo odległe. Poprzedni nowy samochód jaki odbierałem to M2 Competition. Jakość M3P naprawdę nie odbiega od standardów BMW z podobnego segmentu. Trasa WWA - LDZ na 30% bat co uważam za bardzo dobry wynik.
Reasumując. Rekomenduje. Polecam. Dziękuje 😎👋
Witamy w klubie :)
 

T35LA

Zadomawiam się
Frunek odebrany!
Nieumyty, ale za to naładowany do pełna :). Wystarczyło na 321km i jeszcze 14% zostało przy dzisiejszych 1-2 stopniach celsjusza.
Nie miałem większych uwag co do jakości. Fajnie się prowadzi, a spotify gra naprawdę fajnie i jak kolega wspominał pomaga na szum :).
W ramach testu chciałem sie podładować na Orlenie - ale się nie udało. Po probach negocjacji wyskakiwał błąd i ładowanie się nie zaczynało. Próba byla na AC 50kW bo DC było niedostępne. Może wina starego softu .. ?
Właśnie się zupgradował radośnie bucząc i pykając. Jutro spróbuję ponownie.
 

newbe

Posiadacz elektryka
Frunek odebrany!
Nieumyty, ale za to naładowany do pełna :). Wystarczyło na 321km i jeszcze 14% zostało przy dzisiejszych 1-2 stopniach celsjusza.
Nie miałem większych uwag co do jakości. Fajnie się prowadzi, a spotify gra naprawdę fajnie i jak kolega wspominał pomaga na szum :).
W ramach testu chciałem sie podładować na Orlenie - ale się nie udało. Po probach negocjacji wyskakiwał błąd i ładowanie się nie zaczynało. Próba byla na AC 50kW bo DC było niedostępne. Może wina starego softu .. ?
Właśnie się zupgradował radośnie bucząc i pykając. Jutro spróbuję ponownie.
Po prostu ta apka Orlen słaba. Trzeba koniecznie mieć najnowszą wersję z marketu, a czasami warto z dwóch urządzeń próbować...
PS: te problemy z uruchomieniem ładowarek Orlenu i Energi były jedną z przyczyn kupna Tesli, bo ja pierniczę to mieć na stałe w podróżach przy kupnie tylko trochę tańszego samochodu.
 
Last edited:

krzyss

Pionier e-mobilności
Frunek odebrany!
Nieumyty, ale za to naładowany do pełna :). Wystarczyło na 321km i jeszcze 14% zostało przy dzisiejszych 1-2 stopniach celsjusza.
Nie miałem większych uwag co do jakości. Fajnie się prowadzi, a spotify gra naprawdę fajnie i jak kolega wspominał pomaga na szum :).
W ramach testu chciałem sie podładować na Orlenie - ale się nie udało. Po probach negocjacji wyskakiwał błąd i ładowanie się nie zaczynało. Próba byla na AC 50kW bo DC było niedostępne. Może wina starego softu .. ?
Właśnie się zupgradował radośnie bucząc i pykając. Jutro spróbuję ponownie.
Stary soft nie pozwalal ladowac. Aktualizacji po odebraniu mialem chyba 3
Teraz wszystko dziala, nawet dzis orlen wyssalem 27kW za darmoche.
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Stary soft nie pozwalal ladowac. Aktualizacji po odebraniu mialem chyba 3
Teraz wszystko dziala, nawet dzis orlen wyssalem 27kW za darmoche.
Darmowy Orlenik daje mocno rade. Dobrze aby zostawili pare ładowareczek darmowych przy większych szlakach.
 

Relevant

Fachowiec
M3P odebrany dziś bez zastrzeżeń.

Naprawdę legendy o odpadających elementach i trzeszczącym środku można uznać za bardzo odległe. Poprzedni nowy samochód jaki odbierałem to M2 Competition. Jakość M3P naprawdę nie odbiega od standardów BMW z podobnego segmentu. Trasa WWA - LDZ na 30% bat co uważam za bardzo dobry wynik.
Reasumując. Rekomenduje. Polecam. Dziękuje 😎👋
Czy wiesz może o tym "grace period" na zgłaszanie usterek fabrycznych? Ktoś w internecie pisał że jest na to pierwsze 160km, ktoś inny o jakiś godzinach... Jest na to jakiś oficjalny papier?
 
Top