ELuk

Pionier e-mobilności
Realizm realizmem, a hejt hejtem.
Jak określasz Teslę jako „kupa w zlotym papierku” to sorry, ale realizm to nie jest. Wydźwięk jest wybitnie pejoratywny, wiec podchodzi pod hejt.
Ja jeżdżę Teslą od 2 lat i nie nie mam z tym autem żadnych problemów, jestem zadowolony z zakupu i uważam, że wskaźnik C/Z w moim przypadku wypada Ok.✌️
Nie chodzę też po wątkach dla Citroenów udowadniając jaki to badziew. 👍
 

Bronek

Pionier e-mobilności
"Milczenie jest złotem" i ja będę się starał nim obdarzyć takich piszących w bolesnym afekcie .
Jak to powiedziała Halinka Kiepska : " Niech się Badurka naje", niosąc Panu Kazimierzowi stare parówki .
 

Michal

Moderator
Ja już miałem napisany prześmiewczy "kontr" post o "aktualizacjach" w jednej takiej marce na C, ale stwierdziłem, że po co kierować się złością i psuć innym zabawę. Niech się cieszą z tego co mają.
Jest jak jest i jak się komuś nie podoba, to niech nie kupuje.
 

p0li

Pionier e-mobilności
Realizm realizmem, a hejt hejtem.
dokladnie - roznica jest w tym ze hejt jest bezpodstawny a realizm sie na czyms opiera
Jak określasz Teslę jako „kupa w zlotym papierku” to sorry, ale realizm to nie jest.
okreslam tesle jako kupa w zlotym papierku bo w 2017r w firmie w ktorej pracowalem rozebralismy kilka MS i MX na czesci bo sobie klient zazyczyl przerobki samochodu na czesciach od tesli
moglismy sie dokladnie przyjzec od srodka jak jest zbudowana, jak czesci saoszczednie zaprojektowane, gdzie sa slabe punkty (mechaniczne i elekrtyczne) i dlaczego (sztuczne postarzanie) itd itp
udalo sie klienta przekonac tylko zeby zostawiil baterie a reszte zabudowy zrealizowalismy na czesciach uznanych producentow
od 2018 klient jezdzi sobie po gorach szwajcarii i zgadnich - tylko z jakim komponentem mial problemy? taaaa - zgadles - z bateryjkami z tesli
bo jak uzyje sie BMS-a ktory nie robi sztuczek jak oryginalny to wychodza rozne kwiatki
ponadto soft pisany na kolanie wymagajacy ciaglych poprawek i aktualizacji - dla wielu jest to zaleta - ale dla wielu ludzi jest to istotna wada - nie wszyscy lubia byc krolikami doswiadczalnymi itd itp - moglbym tak jeszcze dwie strony pisac ale nie widze sensu - kto ma zrozumiec, zrozumie, kto nie chce bedzie sobie twarz hejtem wycieral..

Ja jeżdżę Teslą od 2 lat i nie nie mam z tym autem żadnych problemów, jestem zadowolony z zakupu i uważam, że wskaźnik C/Z w moim przypadku wypada Ok.✌️
brawo - sa tacy co mowia ze Lada to najlepsze auto bo juz tydzien sie nie zepsula

Nie chodzę też po wątkach dla Citroenów udowadniając jaki to badziew. 👍
mozesz chodzic i udowadniac - to bedzie prawdziwy hejt
mnie to ani ziebi ani grzeje, nie mam oltazyka szefa PSA na biurku, sentyment mam tylko przez poprzednie auta z hydraulika (komfort)
 

p0li

Pionier e-mobilności
Ja już miałem napisany prześmiewczy "kontr" post o "aktualizacjach" w jednej takiej marce na C,
no wlasnie - i to jest hejt - takie bezrozumne odbicie pileczki
Jest jak jest i jak się komuś nie podoba, to niech nie kupuje.
wreeeeszcie jakas inteligentna konkluzja :)
 

Michal

Moderator
no wlasnie - i to jest hejt - takie bezrozumne odbicie pileczki
Nie widzisz, że Twoje bezrozumne wypowiedzi powodują taki hejt? Tym razem się nie ziścił, ale kto wie co będzie w przyszłości.

Jest jak jest i jak się komuś nie podoba, to niech nie kupuje.
Miarą inteligencji jest m.in. rozumienie tego co nieoczywiste ale chyba muszę wytłumaczyć:
Niech nie kupuje i niech nie psuje bezpodstawnie radości tym, którzy już kupili.

w 2017r w firmie w ktorej pracowalem rozebralismy kilka MS i MX
Skoro rozbieraliście, to pewnie nie nówki sztuki, tylko jakieś rozbitki z produkcji 2014-2015...
Ja w 2016 miałem telefon Sony Xperia Z3 Compact, który był super. Czy to oznacza, że dziś ten sam producent robi wspaniałe telefony? No okazuje się, że nie, bo w tym czasie wiele się zmieniło. W przypadku Tesli mogło być odwtornie.
Ty natomiast jesteś jak skostniały staruszek, który wie lepiej, bo dłużej żyje i zawsze będzie prawdą, że dłużej żyje, więc nigdy nie uda się pobić jego argumentu... ale czy wie lepiej? Z czasem staje się to coraz mniej prawdopodobne.

wreeeeszcie jakas inteligentna konkluzja :)
Kolejne obrażanie to przecież wyraz inteligencji i realizm, a nie hejt ;)
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Jedyne co mi sie w Tym zacietrzewionym tekscie podoba to nazwa Jego samochodu w stopce .Miałem pudla o tym imieniu.
Ludzie z branży , wykształceni inżynierowie , informatycy , programiści itd..piszą o skoku technologicznym , o wyprzedzajacym innych oprogramowaniu .
Technolodzy m.in tacy pokroju Munro itp i są w zachwytach nad większością rozwiązań konstrukcyjnych A zmiana oprogramowania to nie tylko poprawki blefów ale rozwijanie możliwości i to czesto na życzenie użytkowników . Diagnoza i serwis itd ...

A tu pracownik warsztatu epokę dla EV temu , rozebrał, bo szef kazał , kawałek starej Tesli i wydaje sądy. Kuriozalne ale nasze , jak z Górniak o szczepionkach.
Milczenie jest złotem ale takie brednie nie są warte tego kruszcu :) To se ulżyłem , jak boombox Tesli
 
Last edited:

ELuk

Pionier e-mobilności
Wypalające się tłoki w benzynowych silnikach Citroena C5 to typowa „kupa” mimo zlotka w postaci hydropneumatyki.
Ale w marce produkującej auta od 100 lat wyglada to trochę inaczej niż w opisywanych przez Ciebie S i X, kiedy Tesla była jeszcze w zasadzie startupem.
Tu niestety Citroen okazał się typową firmą na F z żartu.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
No tyle, że Tesla to po prostu określony produkt z takimi, a nie innymi cechami w danym momencie,
po prostu jest taka jaka jest,
albo to akceptujesz, kupujesz i jeździsz,
albo sfrustrowany wypisujesz Swoje życzenia/oczekiwania i narzekasz, że Tesla taka nie jest, jak byś sobie życzył, więc jest do D… .
Są inne auta do wyboru, które mają określone cechy i być może zapewnią Ci motoryzacyjne szczęście.
Inni kupią Teslę i też będą mieli z tego radość.
Jedni lubią blond inni rudy 😉
To jakby przyrównać do szpilek na średnim obcasie .Jeszcze wygodne ale trampki lepsze .
Ale noga i tykek lepiej wyglądają kosztem niewygody i mają pewien cel .
Tracą szpilki znaczenie w łóżku , Yoke przy FSD..
O ile impreza się skończy w sypialni, a fsd w końcu zadziała ?
 

p0li

Pionier e-mobilności
popcorns-crackhead-eating.gif
 
Top