deniro

Zadomawiam się
Jaką macie datę następnego przeglądu serwisowego i przebieg? Ja mam w aucie rok i 15tys a w książce serwisowej 30 tys i 2 lata. Dealer się dowiaduje :)))

Druga sprawa u mnie też czasem klima chodzi i zaraz mocno grzeje, podejrzewam że to przez ustawienie automatycznego usuwania wilgoci. Ktoś to chyba też zaobserwował i czy poradził sobie?

Olecki

Pionier e-mobilności
Przeglądy w samochodzie ustawia dealer przed odbiorem samochodu więc nie jest to żaden wyznacznik. Ja dostałem informację od KIA Polska że obowiązuje to co jest w instrukcji obsługi.

acc

Zadomawiam się
Mi też wpisali 15kkm/rok, ale zgłosiłem to i mi zmienili na 30kkm/2lata (minus to co już przejechałem).

Co do klimy to fakt, trzeba przyznać, że oprogramowanie nie jest idealne...

mako

Zadomawiam się
Hej, czy rozważał może ktoś z Was zakup boxa na dach. Udało się Wam dobrać jakieś belki? Czytałem na zagranicznych forach, że jest z tym problem. Relingi w poprzedniej wersji były metalowe, a teraz plastikowe. Czy w instrukcji jest coś na temat bagażnika na dach?

Olecki

Pionier e-mobilności
Hej, czy rozważał może ktoś z Was zakup boxa na dach. Udało się Wam dobrać jakieś belki? Czytałem na zagranicznych forach, że jest z tym problem. Relingi w poprzedniej wersji były metalowe, a teraz plastikowe. Czy w instrukcji jest coś na temat bagażnika na dach?
Tak, w rozdziale 5-104 jest napisane że można przewozić ładunek na dachu pojazdu i maksymalne obciążenie to 100 kg, belki poprzeczne są opcjonalne, reszta to typowe zasady że trzeba równomiernie rozłożyć wagę, uważać na ładunek vs. szyberdach i płetwa, zmieniony środek ciężkości itp.. Nie ma jeszcze w ofercie oryginalnych belek od KIA ale pewnie za jakiś czas się pojawią.