Tesla Y okiem posiadacza trójki

Bronek

Pionier e-mobilności
Guzik prawda, działa dobrze tylko zależy to od telefonu, ustawień. O ile w IPhonie mamy jedną markę to Android obsługuje wiele.
Na iphonie nie zrobimy kilku rzeczy, które ma android.
 

daniel

Señor Meme Officer
4. Otwieranie drzwi czasem nie działa, musze wybudzić telefon albo poczekać przy drzwiach. Plus za to że działa też przy tylnych drzwiach (w VW miałem tylko w przednich co mnie irytowało). Czy z z kluczykiem za tysiaka działa dobrze?
Mam to samo w Model3 i telefon z Androidem. Odznaczyłem oszczędzanie energii dla aplikacji Tesla, ale i tak nie pomaga. Czasem podejdę i muszę włączyć ekran, żeby samochód się otworzył. Nie muszę wyciągać telefonu z kieszeni i odblokować. Musi się tylko pojawić ekran blokady.
 

Michal

Moderator
Ja zauwazylem ze szarpie w korku jak jest autopilot zalaczony ale jak przelacze na zwykly tempomat to ladnie i plynnie jedzie.
Sprawdź jakie masz ustawienia agresywności na jednym i drugim, bo obstawiam, że na tempomacie masz 7, a na AP 2 i stąd różnice w działaniu ;)
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Mam to samo w Model3 i telefon z Androidem. Odznaczyłem oszczędzanie energii dla aplikacji Tesla, ale i tak nie pomaga. Czasem podejdę i muszę włączyć ekran, żeby samochód się otworzył. Nie muszę wyciągać telefonu z kieszeni i odblokować. Musi się tylko pojawić ekran blokady.
Ostatnio po aktualizacjach sa takie problemy… wiec moze ogarna.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Też w opcjach oszczędzania zezwoliłem na wszystko (autostart i osczędzanie energii:bez ograniczeń), narazie problem nie wystapił ponownie, czasem jest taka zwłoka max 1 sek od pociagniecia klamiki do zwolnienia zamka ale nie przeszkadza. Wcześniej jak sie nie otwierał to po właczeniu ekranu na pasku powiadomieni było "Rozłączono" czy jakoś tak i po kilku sekundacdh sie łączył i można było otworzyć. Wystarczyło ekran zaświecić w telefonie i poczekac kilka sekund.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Sprawdź jakie masz ustawienia agresywności na jednym i drugim, bo obstawiam, że na tempomacie masz 7, a na AP 2 i stąd różnice w działaniu ;)
A da sie mieć różne? Dziś sprawdziłem i jak ustawie na AP, a potem włacze tempomat to mam to samo. W korku nie miałem okazji jechać i nie bede miał długo okazji ale praktycznie nie widac różnicy miedzy 2 a 7 jesli chodzi o odległość:)
 

Michal

Moderator
Bo to ustawienie zmienia agresywność jazdy, a nie odległości.
 
Top