Wpis przebiegu do CEPiK

lookash_c

Pionier e-mobilności
Ja zrobilem zwyczajnie przeglad wczesniej.
Mam o rok skrocony okres ale w nosie to mam.
Wpis zrobili.
Jest to rozwiązanie, ale (naiwnie) chciałbym skorzystać z rozwiązania, które na taką okoliczność stworzono, a tu "niedasię".
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Jest to rozwiązanie, ale (naiwnie) chciałbym skorzystać z rozwiązania, które na taką okoliczność stworzono, a tu "niedasię".
No bo ten przepis niestety jest kulawy. Paragraf o ktorym mowa wlasnie wymaga zmiany licznika i dziwnycb wpisow w cepik.
Najprosciej by bylo przejsc kontrole drogowa, ale za wolno jezdze oatatnio ;)
 

Michal

Moderator
Ja próbowałem się doprosić na policji o kontrolę z wpisaniem stanu licznika, ale niestety na dwóch komisariatach nie było szans na wolny czas funkcjonariuszy drogówki, a pan na dyżurce nie miał możliwości i też czasu.
W stacji kontroli pojazdów powiedziałem o co chodzi i bez problemu zrobili mi najtańsza czynność z wpisaniem przebiegu do systemu (nie pamiętam już co to było).
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Ja próbowałem się doprosić na policji o kontrolę z wpisaniem stanu licznika, ale niestety na dwóch komisariatach nie było szans na wolny czas funkcjonariuszy drogówki, a pan na dyżurce nie miał możliwości i też czasu.
Jak jutro spotkam patrol (a regularnie mijam w jednym miejscu) to się zatrzymam po prośbie :-D Ciekawe jak zareagują.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Chyba jutro pojadę na jakiś komisariat albo będę Niro jeździł i szukał patrolu policji żeby za flaszkę wpis zrobili ;-)
No właśnie - mnie w tym tygodniu skontrolowali prewencyjnie, bez wyraźnego powodu, ale ponoć z wpisem do cepik.
To na pewno wystarczy dla funduszu?
 

mmm

Fachowiec
Ja jechałem już na SKP zrobić normalny przegląd (skracając o rok), a tu po drodze cyk - stoi policja. Podjechałem, poprosilem o spisanie licznika, "to zrobimy to jako normalną kontrolę drogową", pogadaliśmy trochę, popytali o jeżdżenie elektrykiem, i tyle. Ale pewnie zależy na kogo się trafi.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Mnie skasowali za wpis przebiegu na stacji kontroli pojazdów 61 zł - nie robili żadnego problemu ;)

 
Top