Zachęcają do likwidacji strefy czystego transportu

elektryk

Pionier e-mobilności

Artykuł opisuje zbieranie podpisów i linkuje do zbierania podpisów pomimo, że zbiórkę podpisów organizuje Konfederacja. Co ciekawe portal jest utrzymywany głównie ze środków miasta Krakowa, nie jest niezależny.
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Co gorsza ci ograniczeni ludzie mają prawo głosu, a ich głos waży tyle samo co tych bogatych i postępowych. Ale ja nie o tym, gdyby strefy czystego transportu miały faktycznie służyć ochronie środowiska i polepszaniu jakości powietrza, to trafiłyby do ustawy o ochronie środowiska, a nie do ustawy o elektromobilności akurat.
"Przez 8 ostatnich lat Polki i Polacy..." mają taki bałagan legisjacyjny (kto za to odpowiada... hm...), że witki opadają z jaką premedytacją i wyrachowaniem jest psute ustawodawstwo.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Czy zgdzisz die abym wysmarkał Ci się na wycieraczkę w imie mojej wolnosci smarkania i mojej wygody ?
Bo chusteczka kosztuje, a jak akurat mam katar i przechadzę obok Twoich drzwi.
Bo Ty chcsz mi smrodzić i szkodzić, a ja tylko zafajdam Ci wycieraczkę. Obiecujje ma mam całkiem fajne smarki i tylko walnę z jednej dziurki, aby móc swobodnie oddychać. Wyschnie i sie wykruszy. Co tam!
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Jeden z moich dieselków za niedługo skończy 25 lat, a wtedy cyk opinia rzeczoznawcy że jest pojazdem historycznym, a z opinią cyk do wydziału komunikacji o wydanie nalepki zezwalającej na poruszanie się po strefie. Do tego dożywotni przegląd i dowolność okresów wykupu OC.
Hihi, ale wiesz że oprócz wieku samochód musi jeszcze czymś się wyróżniać żeby konserwator zabytków wydał zgodę na żółte tablice? Dlaczego miałby zgodzić się na taki śmietnik jak Stilo, czym on się wyróżnia? To jakaś super limitowana edycja?
 

KrzysztofFly

Moderator
A ktoś mówi o żółtych blachach? Do tych trzeba 35 lat z tego co wiem, nie 25. Coś ci umyka ale nie będę naprowadzał, sam się wykaż.
No to jak jesteś taki obeznany, to sam sprawdź jakie są jeszcze możliwości, a powiem Ci, że są i wynikają z tej samej ustawy. Po mojej okolicy jeżdżą między innymi Skoda Octavia, VW T4 i jeszcze kilka innych.
Jak się dobrze postarasz, to nawet Twoja Corsa 1.9CDTI z sygnaturki się załapie.
Zrzut ekranu 2023-10-01 102754.png
 

Michal

Moderator
Dlatego ja jestem za banowaniem takich użytkowników z tego forum - marnują tylko czas i sieją swoją ruską propagandę kosztem naszego czasu i treści. Odechciewa się pisać na tym forum jeśli taki matoł* może w każdym momencie zarzucić twojego posta swoimi bredniami. Z idiotą* nie wygrasz, bo on ma więcej czasu na pisanie, bo nie pracuje, nie zajmuje się dziećmi, nie rozwija...

* - oczywiście nie piszę o tym konkretnym użytkowniku, tylko ogólnie o problemie
 
Last edited:

nabrU

Pionier e-mobilności
Nie no @Michal , chyba z tym rozwijaniem się nie jest tak źle jak zrobił 'przeszczep' 1.9 CDTI do Corsy :ROFLMAO:
No chyba, że taką kupił ;)
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Dlatego ja jestem za banowaniem takich użytkowników z tego forum - marnują tylko czas i sieją swoją ruską propagandę kosztem naszego czasu i treści. Odechciewa się pisać na tym forum jeśli taki matoł może w każdym momencie zarzucić twojego posta swoimi bredniami. Z idiotą nie wygrasz, bo on ma więcej czasu na pisanie, bo nie pracuje, nie zajmuje się dziećmi, nie rozwija...
Ja uważam że z ludźmi należy rozmawiać nie ważne jak bardzo są daleko w spektrum od naszych poglądów. Ignorowanie problemu nie rozwiąże go, ktoś musi przedstawić nasze poglądy, żeby druga strona miała szansę zmienić swoje zdanie.

W tym przypadku problem polega na tym, że ilość postów jest tak duża, że to już zaczyna przypominać klasyczny trolling.
 

Michal

Moderator
Twarzą w twarz by z Tobą tak nie "rozmawiał", albo po prostu sam byś sobie darował i wyszedł. Tutaj jak wyjdziesz Ty to stracimy cenny wkład w forum, więc lepiej wywalić jego.

Ewidentnie ruski trol, co pisze o 4 w nocy posty na zlecenie kremla - nie ma na co marnować klawiszy na klawiaturze...
 
Last edited:

elektryk

Pionier e-mobilności
Twarzą w twarz by z Tobą tak nie "rozmawiał", albo po prostu sam być sobie darował i wyszedł. Tutaj jak wyjdziesz Ty to stracimy cenny wkład w forum więc lepiej wywalić jego.

Ewidentnie ruski trol, co pisze o 4 w nocy posty na zlecenie kremla - nie ma na co marnować klawiszy na klawiaturze...
Faktycznie problem jest taki że samo zbanowanie usera tylko u mnie nic nie da, bo jak ktoś mu odpisze to znów wypłynie.

Tutaj na forum mamy więcej merytorycznych dyskusji i takie dyskusje pt. "tysiąc pierwszy raz o tym samym" nie zachęcają do czytania.

Może przydałby się jakiś FAQ "Mity i fakty" na bazie wiedzy z forum :)
 
Top