Zakaz parkowania BEV w garażach podziemnych

luki

Posiadacz elektryka
Czyli jednak diesel do pokonywania tras, a nie stania nierozgrzanym w korku w mieście. Jak zamkną parking (ciekawe z jakiego powodu...) wszystkim, to znaczy że ktoś powinien oddać kasę za niekompatybilność, jak zabronią jednemu to reszta będzie się zrzucać. Obecnie nie ma żadnych podstaw do zamykania parkingów, tak więc spokojnie. Petycję to sobie możesz *******
 

Michal

Moderator
Hola, hola. Czy odczuwasz ostatnio zwiększoną suchość w ustach od tego ciągłego plucia na biedaków?
Nie ma co się zniżać do poziomu trolla, bo on jest w tym zawodowcem.
Widzę tutaj ideologicznego wojownika konfederatę, który się nasilił w kampanii przedwyborczej.
Nawet jakby jeździł Rollce Roycem to byłby przeciwko elektrykom.
Ja nie pluję na biedaków, naprawdę uważam, ze większość ludzi jest w stanie budować choćby małe oszczędności i przez to spokój ducha oraz możliwość rozwoju osobistego ale wiem też, że większość tego nie robi, bo ważniejszy jest dla nich nowszy telewizor, konsola, thermomix, itp...
 

cooler

Pionier e-mobilności
Ja nie pluję na biedaków, naprawdę uważam, ze większość ludzi jest w stanie budować choćby małe oszczędności i przez to spokój ducha oraz możliwość rozwoju osobistego ale wiem też, że większość tego nie robi, bo ważniejszy jest dla nich nowszy telewizor, konsola, thermomix, itp...
Ja też nie rozumiem tego fenomenu rozwalania kasy na lewo i prawo... Rozumiem że gdy nie masz nawet na jedzenie ani mieszkanie, masz prawo nie mieć oszczędności.
Ale do dziś pamiętam wycie w mojej starej firmie (wielki bank globalny) jaki się podniósł gdy wyszła jakaś rekomendacja S podnosząca wkład własny do 20% przy kredytach hipotecznych. Jak ci ludzie klęli rząd, jakie groźby karalne padały... Spytałem o co chodzi i jeden młodzieniec zarabiający kilkanaście tysięcy miesięcznie odpowiedział że przez cholerny PiS już go nigdy nie będzie stać na mieszkanie.
Zdziwiłem się i spytałem o jakie kwoty chodzi, ile nie jest w stanie oszczędzić: odparł że nikt nie jest w stanie odłożyć 100tys PLN wkładu właśnego, więc to zamach na ich wolność! Nie wytrzymałem i spytałem jak to możliwe że pracując tyle lat w banku na wysokim stanowisku specjalisty nie jest w stanie odłożyć tych 100tys wkładu właśnego? Czy oni wszystko co miesiąc wydają? Wszyscy spojrzeli na mnie jak na kosmitę o odparli że tak, wszystko wydają i na nic ich nie stać bo to są grosze.
Nie miałem już pytań...
 
Last edited:

Michal

Moderator
Celebryci / aktorzy / itp. narzekający na głodowe emerytury dobitnie pokazują jak można wydać dowolną ilość pieniędzy.
Piszę to mając rodziców i teściów - byłych nauczycieli na emeryturach, którzy odkładają pieniądze i są w stanie myśleć o przyszłości.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Jak czytam co się dzisiaj tu w tym temacie wyprawia, to cieszę się, że wyemigrowałem za granicę (y)
Przynajmniej mogę wjechać do parkingu podziemnego ;)
 

cooler

Pionier e-mobilności
Jak czytam co się dzisiaj tu w tym temacie wyprawia, to cieszę się, że wyemigrowałem za granicę (y)
Przynajmniej mogę wjechać do parkingu podziemnego ;)
Ale na najniższy poziom, bo wyższe przecież się zawala pod ciężarem elektryków, jak to ogłosili niedawno brytyjscy uczeni.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Ale na najniższy poziom, bo wyższe przecież się zawala pod ciężarem elektryków, jak to ogłosili niedawno brytyjscy uczeni.

Debili u nas też nie brakuje @cooler. Różnica jest taka, że nikt poważnie (w większości) ich nie bierze i takich zakazów nie wprowadza.
 

luki

Posiadacz elektryka
Różnica jest taka, że nikt poważnie (w większości) ich nie bierze i takich zakazów nie wprowadza.
U nas z kolei wszystko jest na poważnie, bo każdy się na wszystkim zna. Ale zakazów też nie wprowadzają, bo biurokracja ich przerasta
 

consigliero

Posiadacz elektryka
W sumie to nie wiem o co ta wrzawa, bo jeszcze nikt nigdzie nie zabronił mi wjazdu do garażu podziemnego. Robię to jadąc do lekarza w centrum medicover i nie dalej jak wczoraj byłem dwa razy w takich podziemiach. Pierwszy to Podgórska która istnieje od dłuższego czasu a w drugim centrum byłem po raz pierwszy. To budynek jakiś Office centrum przy Fabrycznej. Nie dość że nie było problemu z wjazdem to jeszcze na poziomie -1 gdzie są miejsca dla medicover, jest też kilkanaście stanowisk z ładowarkami typ 2 dla samochodów elektrycznych. Czyli z jednej strony płacz i zgrzytanie zębów a karawana idzie dalej
 
Top